
Подрібнювач деревини для трактора TN-130TK3 з конвеєрною стрічкою 3м
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: TN-130TK3
Відправка з 03 травня 2026Подрібнювач гілок виробництва України
Дана модель подрібнювача встановлюється на універсальну раму з триточковим наваженням на звичайні та міні трактори. Привід від ВОМ. Рекомендована потужність трактора від 40 л. режим роботи 540об/хв.
Ця модель комплектується конвеєрною стрічкою, яка автоматизує завантаження дров у причіп заввишки до 3м, що значно полегшує роботу та підвищує продуктивність до 9 м3/год готової продукції.
Для приводу подрібнювача використовується карданний вал із фрикційною муфтою, яка оберігає подрібнювач та вузли трактора від перевантажень.
Отримана фракція 12-14см
Максимальний діаметр гілки, що переробляється:
- Сирої м'якої породи: 130 мм
- Сирої твердої породи: 110 мм
- Сухий твердий порода: 100 мм
Характеристики:
| Діаметр гілок | До 130 мм |
| Тип приводу | ВОМ трактора |
| Продуктивність | До 9 м³/год |
| Габарити | 900x1500x2100 мм |
| Ножі | сталь-65г-8шт |
| Вага | 330 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: Ціну уточнюйте

