Подрібнювач гілок виробництва України
Вали квадратні. Ножі сталь 65Г/10мм/8шт. Товщина корпусу подрібнювача 20мм. Відстань між стінками корпусу 170мм. Відстань між валами 105мм. Шестерні зі шліцевою посадкою діаметром 188мм та товщиною 40мм. Розтруб подачі 405х385мм. Розтруб виходу під мішок. Електродвигун 380В, 7,5 кВт, 3000об./хв.
Отримана фракція 10-18см
Максимальний діаметр гілки, що переробляється:
- Сирої м'якої породи: 100 мм
- Сирої твердої породи: 80 мм
- Сухий твердий порода: 70 мм
Характеристики:
| Діаметр гілок | До 100 мм |
| Тип приводу | Електродвигун |
| Продуктивність | До 6 м³/год |
| Габарити | 650x1350x1100 мм |
| Ножі | сталь-65г-8шт |
| Вага | 184 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 03 травня 2026