Подрібнювач деревини виробництва України
Подрібнювачі гілок 3М-100Б виготовляються на високоякісному обладнанні з програмним забезпеченням (ЧПУ), що робить їх якісними та надійними, що в свою чергу гарантує тривалий термін служби агрегатів.
Протиножі сталь 65Г/10мм/2шт. Регулювання ножів є. Завантажувальний розтруб 430х405мм. Обертання розтруба, що викидає, 360 градусів. Висота вильоту тріски 2.1м. Подача гілки самозахоплення. Бензиновий двигун Weima двоциліндровий 20 л.с.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
| Діаметр гілок | До 100 мм |
| Тип приводу | Бензиновий |
| Продуктивність | До 6 м³/год |
| Виробник | Шків |
| Габарити | 1800x3400x2600 мм |
| Ножі | сталь-65г-3шт |
| Вага | 510 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Параметри маніпулятора | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
| Стан | Нове |
| Гарантія (міс.) | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 19 квітня 2026