Культиватори серії АК — універсальні, широко захватні, призначені для ресурсозберігаючої передпосівної і парової культивації грунту, підрізання і вичісування бур'янів, а також вирівнювання та ущільнення поверхні ґрунту під посів.
Застосовується на всіх видах грунту за рахунок своєї універсальності у вигляді безлічі регулювань самого культиватора та його навісного обладнання.
Перевагою агрегату є перепускні циліндри, гідрозамок регулювання глибини обробки, які в сукупності дозволяють проводити регулювання з максимальною точністю без додаткових зусиль.
Також на культиваторі використовується лапа, яка за рахунок зміненого кута атаки обробки дає стабільність роботи передній і задній її частині. Таким чином зменшується борозна і навантаження на силовий агрегат.
Навісне обладнання, що не має аналогів, конструктивно дозволяє виконувати регулювання висоти котків і гребінки незалежно один від одного зі зміною кута атаки гребінки.
Технічні характеристики:
| Продуктивність | 10,5 - 11 га/год |
| Робоча швидкість | до 12 км/год |
| Транспортна швидкість | до 20 км/год |
| Робоча ширина захвату | 11,7 м |
| Глибина обробки | 5 – 12 см |
| Кількість ріжучих лап | 57 шт |
| Ширина захвату різальної лапи | 260 мм |
| Кількість ковзанок | 6 шт |
| Кількість зубових борін | 90 шт |
| Габаритні розміри в робочому положенні (Д/Ш/В), м | 7,67х11,7х1,4 |
| Габаритні розміри в транспортному положенні (Д/Ш/В), м | 7,67х4,95х4,2 |
| Маса агрегату | 4650 кг |
| Потужність трактора (не менше) | 280 л. с. |
| Тип | причіпний |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Гарантія | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Галат Юлія |
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 15 квітня 2026