«LUGONG» – зарекомендували собі відмінною якістю комплектуючих, незважаючи на це, низькими цінами на продукцію. Завод працює не одне десятиліття, завдяки цьому фактору, напрацьований великий професійний досвід співробітниками.
| LGYL-1200Д | |
| Двигун | Перкінс 403D-15 |
| Можливість | 32,7 л. с. |
| Ширина колеса (спереду) | Ø700мм×1200мм |
| Ширина колеса (ззаду) | Ø700мм×1200мм |
| Режим вібрації | Гідравлічна вібрація |
| Форма руху | Підвійний гідравлічний привід двигуна |
| Збуджувальна сила | 45кН |
| Режим запуску | Електричний стартер |
| Експлуатаційна маса | 2800 кг |
| LGYL-1200DJ | |
| Двигун | Перкінс 403D-15 |
| Можливість | 32,7 л. с. |
| Ширина колеса (спереду) | Ø700мм×1200мм |
| Ширина колеса (ззаду) | 7.50-15×4 |
| Режим вібрації | Гідравлічна вібрація |
| Форма руху | Підвійний гідравлічний привід двигуна |
| Збуджувальна сила | 45кН |
| Режим запуску | Електричний стартер |
| Експлуатаційна маса | 2800 кг |
| LGYL-1200БГ | |
| Двигун | Чанфа 3B35G |
| Можливість | 35,0 л. с. |
| Ширина колеса (спереду) | Ø700мм×1200мм |
| Ширина колеса (ззаду) | Ø700мм×1200мм |
| Режим вібрації | Гідравлічна вібрація |
| Форма руху | Підвійний гідравлічний привід двигуна |
| Збуджувальна сила | 45кН |
| Режим запуску | Електричний стартер |
| Експлуатаційна маса | 2800 кг |
| LGYL-1200BGJ | |
| Двигун | Чанфа 3B35G |
| Можливість | 35,0 л. с. |
| Ширина колеса (спереду) | Ø700мм×1200мм |
| Ширина колеса (ззаду) | 7.50-15×4 |
| Режим вібрації | Гідравлічна вібрація |
| Форма руху | Підвійний гідравлічний привід двигуна |
| Збуджувальна сила | 45кН |
| Режим запуску | Електричний стартер |
| Експлуатаційна маса | 2800 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugong Machinery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 17 квітня 2026