«LUGONG» – зарекомендували собі відмінною якістю комплектуючих, незважаючи на це, низькими цінами на продукцію. Завод працює не одне десятиліття, завдяки цьому фактору, напрацьований великий професійний досвід співробітниками.
| LGYL-S600 | |
| Двигун | GX-270 |
| Можливість | 9,0 л. с. |
| Ширина колеса (спереду) | Ø425мм×600мм |
| Ширина колеса (ззаду) | Ø425мм×600мм |
| Режим вібрації | Механічне (автоматичне зчеплення) |
| Форма руху | Гідравлічний |
| Рушійна сила | 20кн |
| Режим запуску | Ручний стартер |
| Експлуатаційна маса | 550 кг |
| LGYL-S600CS | |
| Двигун | CF-180 |
| Можливість | 7,0 л. с. |
| Ширина колеса (спереду) | Ø425мм×600мм |
| Ширина колеса (ззаду) | Ø425мм×600мм |
| Режим вібрації | Механічне (автоматичне зчеплення) |
| Форма руху | Гідравлічний |
| Рушійна сила | 20кн |
| Режим запуску | Ручний/Електричний стартер |
| Експлуатаційна маса | 550 кг |
| LGYL-S600C | |
| Двигун | CF-178F |
| Можливість | 6,0 л. с. |
| Ширина колеса (спереду) | Ø425мм×600мм |
| Ширина колеса (ззаду) | Ø425мм×600мм |
| Режим вібрації | Механічне (автоматичне зчеплення) |
| Форма руху | Гідравлічний |
| Рушійна сила | 20кн |
| Режим запуску | Ручний/Електричний стартер |
| Експлуатаційна маса | 550 кг |
| LGYL-JS600C | |
| Двигун | GX-270 / CF-178F |
| Можливість | 9,0 л. с. / 6,0 л. с. |
| Ширина колеса (спереду) | Ø450мм×600мм |
| Ширина колеса (ззаду) | Ø425мм×600мм |
| Режим вібрації | Механічне (автоматичне зчеплення) |
| Форма руху | Гідравлічний |
| Рушійна сила | 20кн |
| Режим запуску | Ручний/Електричний стартер |
| Експлуатаційна маса | 550 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugong Machinery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026