Напівавтоматичні горизонтальні стрічкопильні верстати Bekamak BMSY-1020C з лінійними напрямними ідеально підходять для різання матеріалів зі змінною кількістю пропилів. Машини виконують різання гідравлічно. Після завершення різання верхня частина корпусу автоматично піднімається на висоту різання. Для наступного різання матеріал вручну доводять до упору, і повторюється різ. Полотно стрічкової пилки входить до стандартної комплектації цих моделей.
Стандартна комплектація
- Стрічкова пилка 54 мм
- Безступінчасте регулювання швидкості різання
- Захист від перегріву
- Щітка пилки
- Гідравлічний натяг полотна
- Лінійні напрямні
- Прецизійний тиск
- Гідравлічні лещата
- Панель управління
- Оптичне регулювання висоти
- Потужний редуктор
- Насос рідини для охолодження
- Вхідні-вихідні подаючі ролики
Додаткова комплектація (опційно)
- 2° нахил
- Конвеєр для стружки
- Гідравлічний верхній прес
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- 3-метровий роликовий стіл
- 3-метровий моторизований роликовий стіл
- Лазерне підсвічування лінії різання
Технічні характеристики
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Ріжуча здатність | 0° | 1020 мм | 1020 x 1020 мм | 1020 мм |
| +45° | 675 мм | 675 x 1020 мм | 675 мм | |
| Головний двигун | 7.5 кВт | |||
| Гідромотор | 2.2 кВт | |||
| Насос охолоджувальної рідини | 0.12 кВт | |||
| Двигун конвеєра для стружки | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 20 - 100 м/хв | |||
| Розмір полотна | 9500x54x1.6 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 535 мм | |||
| Вага | 5860 кг | |||
| Довжина | 4500 мм | |||
| Глибина | 1700 мм | |||
| Висота | 2750 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Bekamak |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Двоколонний |
| ЧПУ | Так |
| Тип управління | Напівавтоматичне |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 535 мм |
| Споживана потужність | 10.07 кВт |
| Швидкість руху стрічки | 10 - 100 м/хв |
| Довжина стрічкової пили | 9500 мм |
| Ширина стрічкової пили | 54 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 1.6 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5860 кг |
| Довжина | 4500 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Висота | 2750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
- Ціна: Ціну уточнюйте







