
Автоматичний горизонтальний стрічковопильний станок по металу Bekamak BMSO-230
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: BMSO-230
+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стрічковопильний верстат з автоматичною подачею Beka-Mak BMSO 230 призначений для високопродуктивного різання профільних заготовок, труб, прутків або пакетів таких заготовок. Основною відмінністю автоматичних стрічковопильних верстатів Beka-Mak від аналогічних є наявність двох принципово різних систем подачі заготовок: автоматична подача в роликових лещатах і подача в другій парі подаючих лещат.
Стандартна комплектація
- Насос рідини для охолодження
- Поздовжній упор
- Перемикач безпеки
- Механічний верхній затискач
- Панель управління
- Перемикач регулювання висоти
- Гідромеханічний натяг полотна
- Стрічкова пилка 27 мм
- Роликовий стіл 1,2 м
- Щітка пилки
Додаткова комплектація (опційно)
- Пристрій для мікророзпилення ILC
- 3-метровий роликовий стіл для матеріалів
- Контролер швидкості
Технічні характеристики
| Ріжуча здатність | 0° | 230 мм | 240 x 230 мм | 230 мм |
| Головний двигун | 1.0 - 1.3 кВт | |||
| Гідромотор | 0.37 кВт | |||
| Насос охолоджуючої рідини | 0.12 кВт | |||
| Двигун подачі | 0.25 кВт | |||
| Швидкість різання | 35 - 70 м/хв | |||
| Розмір полотна | 2730x27x0.9 мм | |||
| Висота робочої поверхні | 590 мм | |||
| Вага | 530 кг | |||
| Довжина | 1700 мм | |||
| Глибина | 800 мм | |||
| Висота | 1160 мм | |||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bekamak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина стрічкової пили | 2730 мм |
| Споживана потужність | 2.04 кВт |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 590 мм |
| Швидкість руху стрічки | 35 м/хв, 70 м/хв |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| Тип управління | Автоматичне |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| ЧПУ | Так |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 530 кг |
| Висота | 1160 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




