Пластинчасті ножиці Birliksan BH-120 для листового металу та металевого профілю знаходять застосування у сфері виробництва металоконструкцій. Максимальна товщина заготовок із листового металу становить 4 мм.
Для зручності експлуатації передбачається механізм плавного притиску деталі, що розрізається. Модель приводиться в дію колінно-важільною передачею і не залежить від наявності електропостачання на робочому майданчику.
Перевага пластинчастих ножиць Birliksan BH-120:
- Міцний корпус Birliksan 120/1ВН-4Р із покращеної сталі.
- Салазки без люфту, що гойдаються (низькі втрати на тертя).
- Ніж із спеціальної інструментальної сталі спеціального загартування та шліфування.
- Важіль із пружиною компенсації ваги для захисту від травм.
- Поворотні регульовані штифти.
Технічні характеристики пластинчастих ножиць Birliksan BH-120:
- Модель: 1BH/4 P.
- Листовий метал: 4мм
- Круглий метал: 10мм
- Довжина леза: 120мм
- Маса: 8 + 2кг
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна товщина листа | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Прес-ножиці |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 т |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Віра Ожух |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Листовий метал | 4 мм |
| Круглий метал | 10 мм |
| Довжина леза | 120 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026