Ручний верстат вирубний прес Birliksan BH-228 застосовується для пробивання отворів діаметром 13 мм у металевих смугах або заготовках із листового металу товщиною до 10 мм. Довговічна конструкція виконана із сталі. Глибина подачі становить 150 мм.
Технічні характеристики вирубного преса Birliksan BH-228:
| Модель | 21 / 12 P. | |
| Вдарити кулаком | мм | 12 - 8 |
| Ударити кулаком | мм | 18 - 5,3 |
| Необов'язковий | мм | 45 - 1,5 |
| Глибина горла | мм | 120 |
| Маса | кг | 27 + 3 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальна товщина листа | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вирубний прес |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідальна особа | Віра Ожух |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 30 |
| Пробивка отворів діаметром | 12 мм |
| Довжина подавання | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 18 квітня 2026