
Триосьовий верстат для гідроабразивного різання з ЧПУ Robjet CUTJET-W3-3020
Ціну уточнюйте
- Під замовлення
- Код: CUTJET-W3-3020
Відправка з 02 травня 2026+380 (67) 216-43-22
Київстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
CUTJET-W3 — це проста система гідроабразивного різання з якістю 2D для різання багатьох матеріалів, таких як скло, мармур, граніт, метал. Завдяки абразивному різанню під високим тиском і холодному процесу можна запобігти таким проблемам, як пригорання, утворення крапель і деформація, спричинені термічними причинами.
Особливості верстат для гідроабразивного різання CUTJET-W3
- Система є системою рейкового приводу.
- В осі Z гвинтовий вал використовується для передачі руху, а надпотужний механізм візка з циркуляцією кульок використовується для амортизації.
- Захисний сильфон прямокутного перерізу, повністю закритої форми. Вода та абразив не можуть потрапити на підшипник, приводний елемент, двигуни та електроустаткування.
- Всі захисні листи та резервуари для води виготовлені з нержавіючої сталі.
- Блок дозування абразиву приводиться в дію кроковим двигуном та ізольований від води та вологи.
- Основне шасі зроблено стійким до води та вологи, пройшовши етапи піскоструминної обробки, епоксидного ґрунтування та епоксидного фарбування.
- Корпус машини виготовлений на сталевому шасі з механічною обробкою кузова, з алюмінієвою конструкцією механічної обробки моста. Таким чином, запобігаючи вібрації, що виникає при високошвидкісних рухах, можна виконувати точне різання.
Характеристики CUTJET-W3-3020
| Модель | CUTJET-W3-3020 |
| X Ріжучий хід | 3000 мм |
| Y Ріжучий хід | 2000 мм |
| Z Ріжучий хід | 200 мм |
| Розмір столу | 3000×2000 мм |
| X Ось Макс. Швидкість | 60 м/хв |
| Y Ось Макс. Швидкість | 60 м/хв |
| Ось X Макс. Прискорення | 10 м/с^2 |
| Вісь Y Макс. Прискорення | 10 м/с^2 |
| Максимальна швидкість різання | 2 м/хв |
| Точність позиціонування ± | 0.05 мм |
| Точність повторення ± | 0.03 мм |
| ППУ | Fagor / Beckhoff |
| Екран | 11 дюймів / 21 дюйм |
| Джерело живлення | 380 В змінного струму, 50 Гц, 3 фази |
Купити верстат для гідроабразивного різання Robjet в Гідролідері — означає переконатися у якісному та тривалому функціонуванні з гарантійним терміном.
Ми надаємо:
- Безкоштовну консультацію провідних менеджерів компанії та допомогу у виборі техніки.
- Гідроабразивне обладнання, яке працює на результат.
- Гарантію 12 місяців від виробника.
- Підтвердження надійності сертифікатами якості.
- Доставку в будь-який регіон України, Європи та інших країн СНД, зручним для Вас способом.
HYDROLIDER — Ваш надійний постачальник високоякісної техніки.
Наявність уточнюйте у менеджера!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Відповідальна особа | Ширко Сергій |
| Тип товару | обладнання для гідроабразивного різання |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




