Машина складається з рами, приводного механізму, ходового механізму і робочого механізму До рами кріпиться дизельний двигун Perkins lmotor, який за допомогою гідравлічної системи приводить в рух ходові та робочі механізми. , а також задньої осі з гідравлічним керуванням. Робочим механізмом є важка сталева плита, на нижній грані якої є змінна ріжуча кромка з зносостійкого матеріалу HARDOX 450. Рухами, що повторюються, вона піднімається на задану висоту, а потім вільними падінням розбиває укріплену поверхню. Рух відбувається в горизонтальних напрямках вежі, причому підйом та спуск виконуються лебідкою з гідравлічним приводом.
Робочий цикл гільйотини Davon URZ 7000:
Лебідка піднімає та опускає глибокорозбивне обладнання. У ході робочого циклу вона піднімає глибокорозбивне обладнання на задану висоту, після чого від'єднує привід і відпускає гальмо, забезпечуючи таким чином вільне падіння інструменту. Після падіння інструменту на поверхню, що розвивається, весь цикл повторюється знову.
Гідравлічні приводи гільйотини Davon URZ 7000:
Двигун Perkins через пружну муфту приводить в рух два головні поршневі регулюючі насоси високого тиску для приводу ходової частини та лебідки, а також зубчастий насос для допоміжних та обслуговуючих функцій. Поршневі насоси згідно з налаштуванням розподільного пристрою привід лебідки або хід машини, в той час як зубчасті насоси призначені для керування колесами задньої осі, продувки лебідки, управління головними розподільчими пристроями, швидкістю і гальмуванням ходу, гальмами лебідки і стабілізацією качається.
Пристрій управління гільйотини Davon URZ 7000:
Пристрої керування знаходяться у кабіні водія. Це прилади для керування та контролю. За додаткову плату можна замовити дистанційне керування машиною та кондиціювання кабіни.
Електрична система гільйотини Davon URZ 7000:
Електричні ланцюги машини одержують живлення постійного струму з напругою 24В. Джерелом струму є генератор змінного струму на дизельному двигуні та 2 акумуляторні батареї 12В/180 Ач.
Управління гільйотини Davon URZ 7000:
- У стандартному виконанні з кабіни машини.
- Дистанційне управління радіо з кольоровим дисплеєм і камерою (за додаткову плату)
Технічні характеристики гільйотини Davon URZ 7000:
| Двигун | Дизельний двигун Perkins 1204F-E44TA Industrial Engine з турбокомпресорним наддувом з подальшим охолодженням |
| Максимальна потужність двигуна | 110,1 кВт при 1000-2200 об/хв |
| Мінімальна потужність двигуна | 70,0 кВт |
| Макс. крутний момент | 560,0 Нм при 1400 об/хв |
| Робочий об'єм циліндра | 4,4 літри |
| Емісії | EU Stage IV/U.S. EPA Tier 4 Final |
| Кабіна | обігрівається, кондиціювання за додаткову плату |
| Привід робочого інструменту | Лебідка падіння ZOLLERN ZHP 6.24 |
| Швидкість під час руху | 0 – 12 км/год |
| Швидкість під час роботи | Швидкість під час роботи |
| Допустимий поперечний крен | макс. 5° |
| Припустимий поздовжній крен | макс. 5° під час роботи з піднятою вежею макс. макс. 15° при опущеній вежі |
| Висота машини в робочому положенні | 4300 мм |
| Висота машини в транспортному положенні | 3200 мм |
| Ширина машини | 2558 мм |
| Довжина машини | 5370 мм |
| Вага машини | 24 т |
| Вага робочої машини | 7 т |
| Ширина робочої машини | 1,7 м |
| Підйомка робочого інструменту | 0,5 – 2,7 м |
| Частота ударів | 20 за хвилину при повному підйомі |
| Продуктивність | макс. 1200 м2/год |
| Макс. товщина поверхні, що розбивається | 250 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Кількість ударів | 20 шт./хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 24000.0000 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Виробник | Davon |
| Швидкість під час руху | 0-12 км/год |
| Робочий об'єм циліндра | 4,4 літра |
| Макс. крутний момент | 560,0 Нм за 1400 об./хв |
| Мінімальна потужність двигуна | 70,0 кВт |
| Максимальна потужність двигуна | 110,1 кВт за 1000-2200 об./хв |
| Підйом робочого інструмента | 0,5 – 2,7 м |
| Ширина робочої машини | 1,7 м |
| Вага робочої машини | 7 т |
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 05 травня 2026