Технічні характеристики
| Заточувальний диск | 100 x 50 x 20 мм |
| Частота обертання диска | 2800 об/хв |
| Максимальна довжина ножа | 660 мм |
| Діапазон нахилу напрямних | 0° - 55° |
| Потужність двигуна | 0,55 кВт |
| Харчування | 230 В |
| Розмір упаковки | 900 мм x 480 мм x 460 мм |
| Вага | 82 кг |
Заточувальний верстат для ножів, свердлів, долот.
Міцна та надійна конструкція, виготовлена з литого чавуну.
Особливості заточувального верстата STILER
- Застосовується для ножів довжиною до 630 мм.
- Проста та ефективна система монтажу стругальних ножів
- Можливість встановлення ножів під будь-яким кутом
- Шліфувальний диск: ø 100 мм, діаметр внутрішнього отвору: 20 мм
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Slavles |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Відповідна людина | Олександра Руденок |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 19 квітня 2026