Верстат фальцепрокатний GZHCH LD4C використовується для того, щоб вигнуті або обрізані краї жерсті не порізали руку або не залишили слідів для з'єднання один з одним. Це обладнання виконує 6 різних функцій, а також може використовуватись для металів овальної форми.
Технічні характеристики:
- Габаритний розмір (В), мм: 950
- Габаритний розмір (Д), мм: 1120
- Габаритний розмір (Ш), мм: 550
- Макс. товщина металу, мм: 1,2
- Маса обладнання, кг: 264
- Мін. товщина металу, мм: 0,5
- Потужність приводу, кВт: 1,5
- Підключення до мережі, В: 220, 380
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Так |
| Потужність двигуна подачі | 1.5 кВт |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 1120 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Бренд | GZHCH |
| Відповідальна особа | Тріска Марія |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


