Особливості навантажувача з бортовим поворотом LTMG LT23, 300 кг:
- Простота в експлуатації, ручка двома руками для виконання рухів під час ходьби, підйому та перекидання. Плунжерний двигун стабільний, а повний привід адаптується до всіх видів навколишнього середовища, з різними формами педалей ножів, що робить роботу більш безпечною і зручною, з сервоприводом і двома стандартними режимами роботи.
- Маленький і простий в обслуговуванні квадратний масляний порт моторного масла знаходиться зовні автомобіля, що зручно для заміни повітряного фільтра, моторного масла, механічного фільтра та свічки запалювання. Задня захисна пластина легко знімається, а верхня кришка відчиняється.
- Різні аксесуари можуть бути налаштовані, а аксесуари між різними моделями можуть бути взаємозамінними.
- Двигун всесвітньо відомого бренду, стабільний та надійний, три гарантії гарантії
- Доступні різні режими шин і гусениць з більшою адаптивністю.
- Міні-навантажувач з бортовим поворотом має вужчий корпус. Він може проходити довгу смугу, має великий паливний бак та підйомну силу.
Технічні характеристики навантажувача з бортовим поворотом LTMG LT23, 300 кг:
|
Модель |
LT23 |
|
Тип двигуна |
Імпортний Бейлітонг |
|
Номінальна потужність |
16,9 кВт |
|
Номінальна швидкість |
3600 об/хв |
|
Кількість циліндрів |
2 |
|
Режим повітрозабірника |
природа |
|
зміщення |
0,479 л |
|
Стандарт викидів |
ЄС5 |
|
Номінальне навантаження |
300 кг |
|
Максимальне навантаження |
400 кг |
|
Максимальна підйомна сила |
550 кг |
|
Ємність ковша |
0,15 м³ |
|
Швидкість руху |
0-6км/год |
|
Сума трьох предметів |
9 |
|
тиск у системі бар |
17-21бар |
|
Ємність паливного бака |
25л |
|
Експлуатаційна маса |
980 кг |
|
Шина |
20*10,0-10 |
|
Максимальна робоча висота (H1) |
2450 мм |
|
Висота до пальця ковша |
1870 мм |
|
загальна висота (ч) |
1350 мм |
|
Максимальна висота на рівні ковша |
1810 мм |
|
Загальна довжина без ковша(L2) |
1680 мм |
|
Загальна довжина ( span>span> ;(L) |
2206 мм |
|
Максимальна висота Кут розвантаження |
34° |
|
Висота скидання(H2) |
1510 мм |
|
Відстань скидання |
450 мм |
|
Кут перекидання ковша на землю |
27° |
|
Максимальний кут повороту ковша |
114° |
|
Колісна база |
850 мм |
|
Дорожній просвіт |
150 мм |
|
Довжина хвоста |
280 мм |
|
Ширина колії (стандартна шина) |
720 мм |
|
загальна ширина(В) |
1150 мм |
|
Ширина ковша(B1) |
1200 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 0.3 т |
| Маса навантажувача | 980 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1350 мм |
| Довжина | 2206 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Місткість ковша | 0,15 м3 |
| Колісна база | 850 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 16.9 Вт |
| Номінальна швидкість | 3600 об./хв |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Швидкість руху | 0-6 км/год |
| Кут розвантаження | 34° |
| Ширина ковша(B1) | 1200 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026