Особливості навантажувача з бортовим поворотом LTMG LT75, 1050 кг:
- У бічному приводі використовується спеціальна система зубчастої передачі, унікальна для Китаю. У приводному двигуні використовується високошвидкісний поршневий двигун, редукторна система має високу міцність та тривалий термін служби.
- Підходить для важких умов роботи та частих реверсивних операцій.
- Потужний дизельний двигун оснащений системою роздавальної коробки, яка може бути оснащена потужним головним насосом та високопродуктивним шестеренним насосом. Натомість у господаря сильна тяга та висока витрата із системним виходом.
Технічні характеристики навантажувача з бортовим поворотом LTMG LT75, 1050 кг:
| Експлуатаційна маса | Ємкість ковша | Номінальна потужність двигуна | |
|---|---|---|---|
| 3500 кг | 0,5 м³ | 55 кВт | 75 л/хв |
| Довжина×ширина×висота | Колесо басе | Максимальна висота скидання | |
| 3580мм×1880мм×2160мм | 1115мм | 2450мм | 12-16.50 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 1.05 т |
| Маса навантажувача | 3500 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2160 мм |
| Довжина | 3580 мм |
| Ширина | 1880 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Гідравлічний потік | 75 л/хв |
| Місткість ковша | 0,5 м3 |
| Максимальна висота скидання | 2450 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 55 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 02 травня 2026