Особливості вилкового навантажувача для колод LTMG LT10J, 10т:
- Робочий пристрій реверсивного механізму Z-подібної форми з одним коромислом має велике зусилля відриву завдяки оптимізованій конструкції. Довга колісна база забезпечує стійкість. Продукт має відмінні характеристики та відповідає потребам навантаження та розвантаження важких матеріалів у шахтах.
- Індивідуальний дизайн: Доступні більш висока максимальна висота розвантаження, збільшений ківш та всі види швидкознімних зчіпок. Кожна частина може бути виготовлена на індивідуальне замовлення, щоб задовольнити вимоги багатьох видів жорстких умов.
- Додатково: двигун Cummins, кондиціонер, джойстик, система автоматичного охолодження, автоматична система зважування, автоматичне централізоване мастило, камера заднього виду, шинний ланцюг тощо.
- Швидка зчіпка для особливих потреб, таких як вила для захоплення колод, відвали для снігу, вила для трави, збільшений ківш і т.д.
Технічні характеристики вилкового навантажувача для колод LTMG LT10J, 10т:
| Експлуатаційна маса | Номінальна потужність двигуна | Кут повороту | Макс.подоланий підйом |
|---|---|---|---|
| 20800 кг | 162 кВт | 35° | 28° |
| Довжина×ширина×висота | Колесо басе | < th class="l3">Максимальна висота скиданняТип шини | |
| 8400мм×3130мм×3500мм | 3550 мм | 3450 мм | 23.5R25 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 20800 кг |
| Висота | 3500 мм |
| Довжина | 8400 мм |
| Ширина | 3130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Макс. підіймальний підйом | 28° |
| Максимальна висота скидання | 3450 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 162 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Кут повороту | 35° |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026