Колісний самоскид LTMG LWD20, 2 т — ідеальний партнер для виконання багатьох завдань на будівельному майданчику. Обладнана знаменитим китайським двигуном Chang Chai 390 (25 кВт), потужна система приводу забезпечує повну продуктивність у будь-якому застосунку. Повний привод, шини 8,25-16, підвищена маневровість машини забезпечують високий рівень прохідності бездоріжжям і чудове зчеплення з будь-якою ґрунтовою основою. Трансмісія з гідротрансформатором, регульоване кермо, закрита кабіна, чудове сидіння, гарний досвід водіння й ефективність роботи.
Технічні характеристики колісного самоскида LTMG LWD20:
|
Модель |
LWD20 |
|
Номінальне навантаження |
2000 кг |
|
Загальна вага |
2500 кг |
|
Номінальна місткість ковша |
1,2 м³ |
|
Максимальна тягова сила |
≥35кН |
|
Максимальна сила відриву |
≥28кН |
|
Максимальна здатність класу |
300 |
|
Габаритні розміри (Д×Ш×В) |
3950×1590×2450 мм |
|
Мінімальний радіус повороту |
4600 мм |
|
Інженерна модель |
Чанчай ZN390Q |
|
Тип |
Вертикальний, рядний, з водяним охолодженням, 4-тактний дизельний двигун |
|
Кількість діаметрів циліндрів/хід поршня |
3—90×95 мм |
|
Номінальна потужність |
25 кВт-2400р/хв |
|
Максимальний крутний момент |
105 Н.м |
|
Режим коробки передач |
Проміжний вал Powershift |
|
Коробка передач |
2 перемикання вперед 2 перемикання назад |
|
Місткість бака |
Паливо 26 літрів |
|
Гідравлічний 25 літрів |
|
|
Максимальна швидкість |
17 км/год |
|
Колісна база |
2410 мм |
|
Колея |
1300 мм |
|
Дорожній просвіт |
240 мм |
|
Робочий тиск системи |
16МПа |
|
Робоче гальмо |
Дискове гальмо з пневмопідсилювачем на 4 колесах |
|
Ручне гальмо |
Зовнішній барабан із гнучким валом |
|
Специфікація типу |
8.25-16 |
|
Буксирний кронштейн |
Стандарт |
|
Куб доставки |
15 м3 (зі складеним навісом) |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Стан | Новий |
| Тип вантажного автомобіля | Самоскид |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 2500 кг |
| Висота | 2450 мм |
| Довжина | 3950 мм |
| Ширина | 1590 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Колісна база | 2410 мм |
| Максимальна швидкість | 17 км/год |
| Мінімальний радіус повороту | 4600 мм |
| Номінальна місткість ковша | 1,2 м³ |
| Номінальна потужність (кВт) | 25 кВт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026