Колісний самоскид LTMG LWD50, 5т може похвалитися потужним двигуном Yunnei YN27 (42 кВт), що підтримується трансмісією з гідравлічним перетворювачем крутного моменту для оптимальної передачі потужності. Завдяки регульованому рульовому колесу і новітній кабіні на першому місці стоїть комфорт, який ще більше посилюється завдяки чудовим сидінням і механічному джойстику для легкої маневреності. Цей самоскид із повним приводом та шинами 23,5/70-16 створений для максимальної продуктивності.
Технічні характеристики колісного самоскида LTMG LWD50, 5т:
|
Модель |
LWD50 |
|
Номінальне навантаження |
5000 кг |
|
Загальна вага |
5250 кг |
|
Номінальна місткість ковша |
3,2 м3 |
|
Максимальна тягова сила |
≥55кН |
|
Максимальна сила відриву |
≥46кН |
|
Максимальна здатність класу |
300 |
|
Габаритні розміри (Д×Ш×В) |
4800×2050×3100мм |
|
Мінімальний радіус повороту |
4600мм |
|
Модель |
Юнніший |
|
Тип |
Вертикальний, рядний, з водяним охолодженням, 4-тактний дизельний двигун |
|
Кількість діаметрів циліндрів/хід поршня |
4—84×90 мм |
|
Номінальна потужність |
42кВт-2400р/хв |
|
Максимальний момент, що крутить |
270Н.м |
|
Мінімальний коефіцієнт витрати пального |
≤235г/кВт.год |
|
Гідротрансформатор |
ЖЖ—265 |
|
Режим коробки передач |
Проміжний вал Powershift |
|
Коробка передач |
2 перемикання вперед 2 перемикання назад |
|
Максимальна швидкість |
22 км/год |
|
Основний редукційний режим |
Конічна шестерня з дугою кола, одноступінчаста |
|
Уповільнюючий режим |
Одноступінчастий планетарний тип |
|
Колісна база (мм) |
2100мм |
|
Трек (мм) |
1500мм |
|
Дорожній просвіт |
290мм |
|
Робочий тиск системи |
16МПа |
|
Ємність паливного бака |
80л |
|
Робоче гальмо |
Дискове гальмо з пневмопідсилювачем на 4 колесах |
|
Ручне гальмо |
Зовнішній барабан із гнучким валом |
|
Специфікація шин |
23,5/70-16 |
|
Тиск у передніх шинах |
0,22 МПа |
|
Тиск у задній шині |
0,18 МПа |
|
Куб доставки |
30 м³ (зі складеним навісом) |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Стан | Новий |
| Тип вантажного автомобіля | Самоскид |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 5250 кг |
| Висота | 3100 мм |
| Довжина | 4800 мм |
| Ширина | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Колісна база (мм) | 2100 мм |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Максимальна тягова сила | ≥55кН |
| Мінімальний радіус повороту | 4600 мм |
| Номінальна місткість ковша | 3,2 м3 |
| Номінальна потужність (кВт) | 42 кВт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026