Вібраційний каток з подвійним барабаном LTMG LTC30, 3т використовується для ущільнення та ремонту загальної дорожньої основи та асфальтового покриття на міських дорогах, міжміських та селищних дорогах, проектах з охорони водних ресурсів, спортивних та інших промислових об'єктів. і так далі.
Особливості вібраційного катока з подвійним барабаном LTMG LTC30, 3т:
- Механічний привід, двошвидкісний редуктор
- Гідравлічна вібрація, велика збуджуюча сила з високою ефективністю ущільнення
- Гідравлічне кермо, шарнірно-зчленована рама з гнучким керуванням
- Обладнаний природною системою розпилення води, антикорозійним резервуаром для води управління системою розпилення води під тиском є опцією.
- Для зручного транспортування передбачено причіп.
Технічні характеристики вібраційного катока з подвійним барабаном LTMG LTC30, 3т:
| елемент | одиниця | LTC30 |
| Експлуатаційна маса | кг | 3000 |
| Ширина прокатки | мм | 1000 |
| Частота вібрації | Гц | 50 |
| Теоретична амплітуда вібрації | мм | 0,58 |
| Хвилююча сила | КН | 35 |
| Швидкість подорожі | км/год | 2,0/5,6 |
| Інженерна модель | ДТ390Б | |
| Потужність двигуна/швидкість | кВт/об/хв | 26,5/2400 |
| Габаритні розміри(Д*Ш*В) | мм | 3020*1320*2460 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 3000 кг |
| Висота | 2460 мм |
| Ширина | 1320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| бренд | LTMG Machinery Group |
| Довжина | 3020 |
| Потужність двигуна, кВт | 26,5 |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Швидкість руху | 5,6 км/год |
| Відцентрова сила | 35 |
| Частота вібрації | 50 |
| Ширина прокатки | 1000 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026