Особливості фронтального навантажувача LTMG LT908, 800 кг:
- Роздільні редуктор та гідротрансформатор з технологією гідродинамічної трансмісії забезпечують високу надійність та простоту обслуговування.
- Керована гнучким валом, гідравлічна коробка передач з перемиканням під навантаженням з 2 передніми та 2 задніми передачами спрощує роботу.
- Один насос, робоча гідравлічна система з розділеним потоком забезпечує низьке споживання та відмінну продуктивність.
- З'єднання гідравлічних трубопроводів з подвійним ущільненням з 24-градусним шилом і кільцем ущільнювачів міжнародного стандарту, що запобігають витоку масла.
- Повністю гідравлічна система кермового управління, чутлива до навантаження, спрощує роботу.
- Пневматична гідравлічна гальмівна система; Дискові гальма із супортом.
- Робочий пристрій з можливістю автоматичного вирівнювання у верхньому положенні.
- Шарнірні вузли ковша мають герметичні, змащені, пиленепроникні шари, що мають гарну зносостійкість.
Технічні характеристики фронтального навантажувача LTMG LT908, 800 кг:
|
Модель |
LT908 |
|
Ємність ковша |
0,6 м³ |
|
Номінальне навантаження |
800 кг |
|
Габаритний розмір |
4800*1700*2600мм |
|
Експлуатаційна маса |
2800 кг |
|
Макс.висота скидання |
2100 мм |
|
Макс. дальність скидання |
700 мм |
|
Двигун |
ЮН Ней |
|
Номер циліндра |
4-циліндровий |
|
Номінальна потужність |
37кВт |
|
Тип кермового керування |
Повногідравлічний, шарнірний |
|
Тип гідротрансформатора |
Автомат, гідравлічний перетворювач |
|
Коробка передач |
2 вперед, 2 назад |
|
Максимальна швидкість |
25 км/год |
|
Вісь |
4WD, 130 |
|
Розмір шин |
31х15,5-15 |
|
Робоче гальмо |
Барабанне масляне гальмо на 4 колеса |
|
Ручне гальмо |
Барабанне гальмо з ручним управлінням |
|
Тип роботи |
Механічний одиночний джойстик |
|
Додатковий тип роботи |
Пілотне управління |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 800 кг |
| Об'єм ковша | 0.6 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 2800 кг |
| Висота | 2600 мм |
| Довжина | 4800 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Макс. дальність скидання | 700 мм |
| Макс. висота скидання | 2100 мм |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Номінальна потужність двигуна | 37 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026