Особливості фронтального навантажувача LTMG LT928, 2.8т:
- Більш важка робоча вага та конструкція з подовженою колісною базою роблять навантажувач більш стійким, більша висота розвантаження та більш короткий час робочого циклу роблять роботу більш ефективною.
- Робочий пристрій реверсивного механізму Z-подібної форми з одним коромислом має велике зусилля відриву завдяки оптимізованій конструкції. Штифт із захистом від пилу та зовнішні прес-масляни забезпечують простоту обслуговування.
- Кабіна може бути демонтована для великого простору. Шумоізоляція та віброізоляція підходять для всіх видів експлуатації. Система пілотного керування з однією ручкою (додатково), електронне керування перемиканням передач, розкішне крісло забезпечують простоту та зручність роботи.
- Швидка зчіпка для спеціальних потреб, таких як захоплення для колод, вила, відвал для снігу, вила для трави, збільшений ківш і т.д.
Технічні характеристики фронтального навантажувача LTMG LT928, 2.8т:
| Модель | LT928 |
| Робоча вага | 7800 кг |
| Номінальне навантаження | 2800 кг |
| Ємкість ковша | 1,6 м³< /td> |
| Модель двигуна | Вейчай/Каммінс |
| Номінальна потужність | 92кВт |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 7000*2300*3060мм |
| Колісна база | 2750мм |
| База гусениць | 1650мм |
| Макс. висота скидання | 3500мм |
| Максимальний радіус скидання | 1050мм |
| Переключення передач | 4 вперед 4 тому |
| Макс. швидкість | 36 км |
| Розмір шин | 17,5-25 |
| Тип роботи | Механічний одиночний джойстик |
| Додаткова конфігурація | Камера заднього виду кондиціонера і т.д. |
| Додаткове кріплення | Швидкознімна вилка, захоплення для колод і т.д. |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2800 кг |
| Об'єм ковша | 1.6 куб. м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Вага | 7800 кг |
| Висота | 3060 мм |
| Довжина | 7000 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Колісна база | 2750 мм |
| Макс. висота скидання | 3500 мм |
| Макс. швидкість | 36 км |
| Максимальний радіус скидання | 1050 мм |
| Номінальна потужність двигуна | 92 Вт |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026