Особливості літієвого навантажувача LTMG FB30, 3т:
- Охорона навколишнього середовища: нульовий викид, тихий шум, немає важких металів
- Довгий термін служби. Після 4000 циклів використання ємність може зберігатися більш ніж на 75%. Високопродуктивна літієва батарея в зборі 5 років або 10 000 годин гарантії.
- Підходить для роботи при високих та низьких температурах. У робочому середовищі з високими та низькими температурами від -25 ℃ до 55 ℃ літієва батарея має кращу продуктивність, ніж свинцево-кислотна.
- Високий рівень безпеки. "Багатовузловий безпечний замкнутий захист" реалізує замкнутий захист транспортних засобів у режимі реального часу в кількох станах. Функція аварійного відключення всієї системи для швидкого та безпечного відключення системи керування транспортним засобом та блоку живлення BMS.
- Енергоефективний. 1:00 повної зарядки. Висока щільність енергії, швидкість саморозряду менше 1% на місяць, відмінні характеристики заряджання та розряджання. Можна заряджати в будь-який час, просте керування, що не впливає на термін служби батареї.
Технічні характеристики літієвого вилкового навантажувача LTMG FB30, 3т:
| Модель | FB30 | |
| Тип живлення | Литтєва батарейка | |
| Номінальна потужність | 3000 | |
| Центр навантаження | 500 | |
| Тип оператора | 座驾式 сидячи | |
| Шини | ||
| Тип шини | суцільна шина | |
| Кількість коліс | 2 х/2 | |
| Розмір шин | 28X9-15-12PR/18X7-8-14PR | |
| Привідне гальмо | гідравлічна педаль | |
| Ущільнювальне гальмо | Механічний - Ручний | |
| Вимірювання | ||
| Кути нахилу | α/β(°) | 6/12 |
| Висота щогли | мм | 2120 |
| Максимальна висота підйому щогли | мм | 4160 |
| Вільна висота підйому | мм | 150 |
| Максимальна висота підйому вилки | мм | 3000 |
| Переднє колесо над головою | мм | 2092 |
| Довжина (без вилки) | мм | 2507 |
| Передна звіса | мм | 475 |
| Задне звисання | мм | 432 |
| Колісна база | мм | 1600 |
| Мін.кліренс | мм | 110 |
| Протектор (передній/задній) | мм | 1000/970 |
| Загальна ширина | мм | 1250 |
| Розмір вилки | мм | 1070x125x45 |
| Мінімальна ширина каналу для штабелювання під прямим кутом | мм | 4105 |
| Мінімальний радіус корзини мами | мм | 2360 |
| продуктивність | ||
| Максимальна швидкість руху | км/год | 12~13 |
| Максимальна швидкість підйому | мм/с | 300-400 |
| Максимальна швидкість опускання | мм/с | 260-390 |
| Максимальне тягове зусилля | Н | 15600 |
| Максимальний рівень здатності | % | 14-15 |
| водіння | ||
| Потужність приводного двигуна | кВт | 13 |
| Потужність двигуна підйому | кВт | 13,5 |
| Рівень напруги/ємності | В/Ач | 48/560 |
| інші | ||
| Загальна вага | КГ | 4950 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3 т |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна висота підйому вантажу | 13 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 13 км/год |
| Швидкість опускання без вантажу | 390 см/с |
| Швидкість опускання з вантажем | 260 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 400 см/с |
| Швидкість підйому з вантажем | 300 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2120 мм |
| Довжина | 2507 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 45 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Ширина вил | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026