Особливості вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG LTR30, 3т:
- Вилковий навантажувач Rough Terrian, розроблений для суворих умов на відкритому повітрі, обтічний дизайн, плавні лінії, гарний зовнішній вигляд, низький центр тяжіння, відмінна стійкість, оснащений подвійним повітряним фільтром, сильним очищенням повітря.
- щогла вилкового навантажувача має більш широку та міцну конструкцію, кращий огляд, більш стійку та безпечну. Великий кут нахилу щогли 8° спереду та 10° ззаду підходить для роботи на вулиці.
- Ергономічний дизайн, зручне керування, РК-дисплей, електронне перемикання передач, простота в експлуатації; У процесі виробництва ми використовуємо безліч інструментів, щоб підтримувати стабільну та надійну якість.
- Коробка передач з обмеженим ковзанням зі спеціальною структурою диференціала, провідні шини з глибоким малюнком, позашляхові шини великої ширини, які підходять для роботи на пересіченій місцевості.
- Чотири подушки розміщуються між захисною огорожею та рамою, щоб зробити опору підвіски, утворюючи другу амортизацію, а сидіння з повною підвіскою ефективно знижує стомлюваність водія.
- Станадрд оснащений вертикальним вихлопом. Спеціально розроблений витяжний отвір із функцією захисту від крапель води.
Технічні характеристики вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG LTR30, 3т:
| Модель | одиниця | LTR30 | |
| Найменування товару | |||
| Номінальне навантаження | Кг | 3000 | |
| Відстань центру навантаження | мм | 500 | |
| Висота підйому | мм | 3000 | |
| Кут нахилу гентрі (нахил вперед/назад) | ° | (6)(12) | |
| Максимальна швидкість руху | км/год | 30 | |
| Повне навантаження | ﹪ | 28 | |
| Власна вага | Кг | 4380 | |
| Трек (передній/задній) | мм | 1560 | |
| колісна база | мм | 1900 | |
| Шина | передній | 2х20,5/70-16 | |
| задній | 2х20,5/70-16 | ||
| Розміри (довжина x ширина x висота) | мм | 4000x1800x2750 | |
| Повна швидкість підйому вантажу | мм/с | 372 | |
| Мінімальний радіус повороту | мм | 4500 | |
| Мінімальний дорожній просвіт | мм | 270 | |
| Базова конфігурація LTMG LTR30 | |||
| Двигун | модель | YN27GB | |
| виробник | Юніше | ||
| Номінальна потужність/швидкість | кВт/об/хв | 55/2400 | |
| Батарея | Напруга | В | 24 |
| Ємність | Ах | 80 | |
| передача інфекції | Гідравлічний | ||
| Рамка | Шарнірна рама | ||
| Робоча система | Пілотна операційна система | ||
| Ведуча вісь | Спеціальний міст уповільнення з боку колеса | повнопривідний автомобіль | Пневматичний затискний гальмо |
| Кабіна | кабіна зі звуковою системою | ||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3 т |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 30 км/год |
| Маса навантажувача | 4380 кг |
| Швидкість підйому без вантажу | 372 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2750 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Напруга батареї | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026