Особливості вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG LTR60, 6т:
- Вилковий навантажувач, розроблений для суворих умов на відкритому повітрі, обтічний дизайн, плавні лінії, гарний зовнішній вигляд, низький центр тяжіння, відмінна стійкість, оснащений подвійним повітряним фільтром, сильним очищенням повітря.
- щогла вилкового навантажувача має більш широку та міцну конструкцію, кращий огляд, більш стійку та безпечну. Великий кут нахилу щогли 8° спереду та 10° ззаду підходить для роботи на вулиці.
- Ергономічний дизайн, зручне керування, РК-дисплей, електронне перемикання передач, простота в експлуатації; У процесі виробництва ми використовуємо безліч інструментів, щоб підтримувати стабільну та надійну якість.
- Коробка передач з обмеженим ковзанням зі спеціальною структурою диференціала, провідні шини з глибоким малюнком, позашляхові шини великої ширини, які підходять для роботи на пересіченій місцевості.
- Чотири подушки розміщуються між захисною огорожею та рамою, щоб зробити опору підвіски, утворюючи другу амортизацію, а сидіння з повною підвіскою ефективно знижує стомлюваність водія.
- Станадрд оснащений вертикальним вихлопом. Спеціально розроблений витяжний отвір із функцією захисту від крапель води.
Технічні характеристики вилкового навантажувача підвищеної прохідності LTMG LTR60, 6т:
|
модель |
одиниця |
LTR60 |
|
|
Найменування товару |
|||
|
Номінальне навантаження |
Кг |
6000 |
|
|
Відстань центру навантаження |
мм |
500 |
|
|
Висота підйому |
мм |
4000 |
|
|
Кут нахилу гентрі (нахил вперед/назад) |
° |
(6)(12) |
|
|
Максимальна швидкість руху |
км/год |
28 |
|
|
Повне навантаження |
﹪ |
20 |
|
|
Власна вага |
Кг |
8280 |
|
|
Трек (передній/задній) |
мм |
1560 |
|
|
Колісна база |
мм |
2100 |
|
|
Шина |
передній |
4x900R20 |
|
|
задній |
2х16/70-24 |
||
|
Розміри (довжина x ширина x висота) |
мм |
4500x2000x2750 |
|
|
Повна швидкість підйому вантажу |
мм/с |
390 |
|
|
Мінімальний радіус повороту |
мм |
4500 |
|
|
Мінімальний дорожній просвіт |
мм |
270 |
|
|
Базова конфігурація LTMG LTR60 |
|||
|
двигун |
Модель |
4A2Z-G930Q-1 |
|
|
Виробник |
YTO |
||
|
Номінальна потужність/швидкість |
кВт/об/хв |
85/2400 |
|
|
Батарея |
Напруга |
В |
24 |
|
ємність |
Ах |
100 |
|
|
Передача інфекції |
Гідравлічний |
||
|
Робоча система |
Пілотна операційна система |
||
|
Ведуча вісь |
Спеціальний міст уповільнення з боку колеса |
повнопривідний автомобіль |
Пневматичний затискний гальмо |
|
Кабіна |
Герметична кабіна зі звуковою системою, вентилятор |
||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 6 т |
| Максимальна висота підйому вантажу | 4000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 28 км/год |
| Маса навантажувача | 8280 кг |
| Швидкість підйому без вантажу | 390 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2750 мм |
| Довжина | 4500 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Напруга батареї | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 29 квітня 2026