Дизельний вилковий навантажувач LTMG FD25, 2.5т - це потужний вилковий навантажувач на дизильному двигуні, який широко використовується для вантажно-розвантажувальних робіт у таких галузях промисловості як: будівництво, лісозаготівля, гірничодобувна промисловість, дистрибуція, виробничі склади, експедиційні підприємства тощо. Він ідеально підходить для роботи на відкритому повітрі та стійкий до бруду. Навантажувачі конфігуруються відповідно до ваших потреб та бюджету. Низький рівень шуму та викидів вихлопних газів робить вилковий навантажувач екологічно чистим. Комфорт роботи підвищується завдяки ергономічному дизайну, збільшеному робочому простору та розумному розташуванню. Легко проводити технічне обслуговування, що продовжує термін служби навантажувача.
Переваги дизельного навантажувача LTMG FD25, 2.5т:
- Конструкція щогли з широким оглядом забезпечує водію чудовий огляд, що робить вантажно-розвантажувальні операції безпечнішими та ефективнішими;
- Конструкція гідравлічної системи кермового управління з пріоритетом визначення навантаження, гнучке кермо, швидкість підйому щогли збільшена на 20%;
- Всі аксесуари, такі як двигун, коробка передач, підтримуються вітчизняними та всесвітньо відомими брендами, відрізняються високою якістю та надійністю після продажу;
- Захисний кожух виготовлений із високоміцного сталевого листа для пресування, що забезпечує більш складну безпеку водія, а також може запобігти вітеру та дощу.
Технічні характеристики дизельного навантажувача LTMG FD25, 2.5т:
|
Загальний |
Модель |
FD25 |
|||
|
Тип живлення |
Дизель |
||||
|
Номінальна потужність |
кг |
2500 |
|||
|
Центр навантаження |
мм |
500 |
|||
|
Характеристика та розмір |
Висота підйому |
мм |
3000 |
||
|
Розмір вилки |
Д×Ш×Т |
мм |
1070×120×40 |
||
|
Кут нахилу щогли |
Ф/Р |
градус |
6°/12° |
||
|
Передна звіска (від центру колеса до передньої поверхні вилки) |
мм |
465 |
|||
|
Дорожній просвіт ( нижня частина щогли ) |
мм |
110 |
|||
|
Габаритний розмір |
Довжина до вилки (без вилки) |
мм |
2595 |
||
|
Загальна ширина |
мм |
1150 |
|||
|
Висота опускання щогли |
мм |
2070 |
|||
|
Щітка збільшеної висоти (зі спинкою) |
мм |
4070 |
|||
|
Висота захисної огорожі |
мм |
2070 |
|||
|
Радіус повороту (зовні) |
мм |
2310 |
|||
|
Продуктивність |
Швидкість |
Подорож (повне завантаження) |
км/год |
19 |
|
|
Підйом (повне навантаження) |
мм/с |
530 |
|||
|
Макс. Подолання підйому (без навантаження/повне навантаження) |
% |
20 |
|||
|
Шасі |
Шина |
Передній |
мм |
7.00-12-12ПР |
|
|
Задній |
мм |
6.00-9-10ПР |
|||
|
Колісна база |
мм |
1600 |
|||
|
Сервісна вага |
кг |
3790 |
|||
|
Передача енергії |
Батарея |
Напруга/ємність |
В/Ач |
12/80 |
|
|
Двигун |
Модель |
С240 |
|||
|
Виробництво |
ІСУЗУ |
||||
|
Номінальна потужність/об/хв |
кВт |
35,4/2500 |
|||
|
Номінальний крутний момент/об/хв |
Н·м |
137,7/1800 |
|||
|
№ циліндра |
4 |
||||
|
Отвор × Хід |
мм |
86×102 |
|||
|
зміщення |
|
2369 |
|||
|
Ємність паливного бака |
л |
60 |
|||
|
Передача інфекції |
Тип |
Гідравлічний |
|||
|
Етап |
ПЕРЕДНІЙ/РВС |
1/1 |
|||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2.5 т |
| Двигун | Дизельний |
| Колісна база | 1600 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 19 км/год |
| Маса навантажувача | 3790 кг |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 6 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 12 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4070 мм |
| Довжина | 2595 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 40 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Ширина вил | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026