Дизельний вилковий навантажувач LTMG FD100C, 10т - це потужний вилковий навантажувач на дизильному двигуні, який широко використовується для вантажно-розвантажувальних робіт у таких галузях промисловості як: будівництво, лісозаготівля, гірничодобувна промисловість, дистрибуція, виробничі склади, експедиційні підприємства тощо. Він ідеально підходить для роботи на відкритому повітрі та стійкий до бруду. Навантажувачі конфігуруються відповідно до ваших потреб та бюджету. Низький рівень шуму та викидів вихлопних газів робить вилковий навантажувач екологічно чистим. Комфорт роботи підвищується завдяки ергономічному дизайну, збільшеному робочому простору та розумному розташуванню. Легко проводити технічне обслуговування, що продовжує термін служби навантажувача.
Переваги дизельного навантажувача FD100C, 10т:
- Конструкція щогли з широким оглядом забезпечує водію чудовий огляд, що робить вантажно-розвантажувальні операції безпечнішими та ефективнішими;
- Конструкція гідравлічної системи кермового управління з пріоритетом визначення навантаження, гнучке кермо, швидкість підйому щогли збільшена на 20%;
- Всі аксесуари, такі як двигун, коробка передач, підтримуються вітчизняними та всесвітньо відомими брендами, відрізняються високою якістю та надійністю після продажу;
- Захисний кожух виготовлений із високоміцного сталевого листа для пресування, що забезпечує більш складну безпеку водія, а також може запобігти вітеру та дощу.
Технічні характеристики дизельного навантажувача LTMG FD100C, 10т:
| Модель | FD100С | ||
| Номінальна ємність | кг | 10000 | |
| Центр навантаження | мм | 600 | |
| Тип живлення | Дизель | ||
| Шина: L-пневматична V-подібна гума | LV | ||
| Кількість шин (перед/зад) | 4/2 | ||
| Висота підйому | мм | 2300 | |
| Розмір вилки (Д*Ш*Т) | мм | 80х180х1500 | |
| Кут нахилу щогли (F/R) | ліки | 6/12 | |
| Довжина до поверхні вилки | мм | 4370 | |
| Загальна ширина | мм | 1940 | |
| Висота захисного огородження | мм | 2200 | |
| Висота опускання щогли | мм | 2220 | |
| щогла збільшеної висоти | мм | 1140 | |
| Колісна база | мм | 2800 | |
| База вантажівок | мм | 1430/1670 | |
| Мін. Дорожній просвіт | мм | 260 | |
| Мін. радіус повороту | мм | 4200 | |
| Максимальна швидкість підйому (повне навантаження) | мм/с | 300 | |
| Максимальна швидкість руху (повне навантаження) | км/год | 26 | |
| Макс. Подолання підйому (повне навантаження) | % | 20 | |
| Сервісна вага | кг | 13000 | |
| Шина (F/R) | 8.25-20/8.25-20 | ||
| Тиск у шинах (F/R) | МПа | 1/0,9 | |
| Передача | YQX100 | ||
| Тармозний шлях (без навантаження) | 20 км/год | мм | ≤6000 |
| Двигун | Модель | ВЕЙЧАЙ | |
| Номінальна потужність | кВт | 92 | |
| Номінальний момент, що крутить | про/хв | 2200 | |
| Модель батареї/Ємність | АХВ | 2Х6-Q-80/12 | |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 10 т |
| Двигун | Дизельний |
| Колісна база | 2800 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 2300 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 26 км/год |
| Маса навантажувача | 13000 кг |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 6 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 12 град. |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 1500 мм |
| Довжина вил | 80 мм |
| Ширина вил | 180 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1940 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026