Дизельний вилковий навантажувач LTMG FD420, 42т - це потужний вилковий навантажувач на дизильному двигуні, який широко використовується для вантажно-розвантажувальних робіт у таких галузях промисловості як: будівництво, лісозаготівля, гірничодобувна промисловість, дистрибуція, виробничі склади, експедиційні підприємства тощо. Він ідеально підходить для роботи на відкритому повітрі та стійкий до бруду. Навантажувачі конфігуруються відповідно до ваших потреб та бюджету. Низький рівень шуму та викидів вихлопних газів робить вилковий навантажувач екологічно чистим. Комфорт роботи підвищується завдяки ергономічному дизайну, збільшеному робочому простору та розумному розташуванню. Легко проводити технічне обслуговування, що продовжує термін служби навантажувача.
Переваги дизельного навантажувача LTMG FD420, 42т:
- Просторий робочий простір.
- Кульова колонка, яку можна відрегулювати під великим кутом відповідно до потреб водія.
- Конструкція положення джойстика більш ергономічна і може знизити стомлюваність водія.
- Розумне розташування приладів дозволяє водію з першого погляду спостерігати за ходовим станом автомобіля.
- Збільшена поверхня контакту з педаллю, подовжений підлокітник із захисною стійкою та унікальна конструкція нижнього підлокітника дозволяють оператору легко сідати та виходити з машини.
- Унікальний дизайн бокового підлокітника дозволяє водієві почуватися у більшій безпеці під час руху заднім ходом.
- Велике та зручне сидіння з функцією амортизації.
- Дзеркало заднього виду з великою аркою, яскраве поле зору.
- Портал конкурентоспроможного зору для підвищення ефективності роботи.
- Положення аварійного вимикача близько до водія, тому водій може швидко відключити живлення.
Технічні характеристики дизельного навантажувача LTMG FD420, 42т:
| Специфікація | Одиниця | |||
| Загальні | Модель | FD420 | ||
| Потужність Тип/модель | Дизель | |||
| Номінальна ємність | Кг | 42000 | ||
| Центр навантаження | мм | 1250 | ||
| Розміри | Висота підйому | мм | 4000 | |
| Розмір вилки (ДxШxТ) | мм | 2600×300×130 | ||
| Розкид вил (зовні)(хв./макс.) | мм | 910/2830 | ||
| Кут нахилу щогли (F/R) | град | 6°/12° | ||
| Звис вилки | мм | 1180 | ||
| Довжина без вилок | мм | 8170 | ||
| Загальна ширина | мм | 3600 | ||
| Висота опускання щогли | мм | 5040 | ||
| Висота огорожі над головою | мм | 3820 | ||
| Зовнішній радіус повороту | мм | 7730 | ||
| Продуктивність | Швидкість (вивантаження/завантаження) | Подорожі | км/год | 30/26 |
| Підйом | мм/с | 300 | ||
| Максимальний підйом (навантаження) | % | 20 | ||
| Максимальне тягове зусилля (навантаження) | КН | 240 | ||
| обслуговування Вага | кг | 53000 | ||
| Колеса та шини | Шина | Фронт | 4Х18.00-25-28ПР | |
| Задній | 2Х16.00-25-28ПР | |||
| Протектор | Фронт | мм | 2495 | |
| Задній | мм | 2880 | ||
| Колісна база | мм | 5500 | ||
| Дорожній просвіт (під щоглою) | мм | 400 | ||
| Потужність та трансмісія | Акумулятор | Напруга/ємність (5HR) | ВА/год | 2х12/150 |
| Двигун | Модель | WP12G375E350 | ||
| Номінальна потужність | кВт | 276 | ||
| Номінальний крутний момент | Нм | 1550 | ||
| Переміщення | л | 11,6 | ||
| Трансмісії | Виробництво | ЗЛ80 | ||
| StageFWD/RVS | 4/4 | |||
| Робочий тиск | МПа | 21 | ||
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 42 т |
| Двигун | Дизельний |
| Колісна база | 5500 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 4000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 6 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 12 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5040 мм |
| Довжина | 8170 мм |
| Ширина | 3600 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 130 мм |
| Довжина вил | 2600 мм |
| Ширина вил | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53000 |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026