Особливості триколісного електричного навантажувача LTMG FB16S, 1.6т:
- Повністю відкритий капот, його можна швидко зняти з обох боків. Рамні бічні двері з петлевою конструкцією. Використання передової концепції програми заміни батареї забезпечує швидке та зручне обслуговування.
- Удосконалена система приводу з двома двигунами, компактна конструкція, покращені характеристики водіння та підйому, більший крутний момент, потужніша вихідна потужність.
- Прийняття системи кермового керування з пріоритетом динамічного навантаження, більш швидке кермо, менший радіус повороту, більш гнучкі ходові якості.
- Ергономічне повномасштабне планування робочого простору, що забезпечує оператору гарний, комфортний та зручний досвід роботи.
Технічні характеристики трьохколісного електричного вилкового навантажувача LTMG FB16S, 1.6т:
|
Модель |
FB16S |
||
|
Тип живлення |
Електричний |
||
|
Номінальна ємність |
кг |
1600 |
|
|
Центр навантаження |
мм |
500 |
|
|
Висота підйому |
мм |
3000 |
|
|
Розмір вилки |
Д×Ш×Т |
мм |
920×120×35 |
|
Кут нахилу щогли |
П/П ( α°/β° )< /p> |
градус |
6°/6° |
|
Передна звиска (від центру колеса до вилки) |
мм |
390 |
|
|
Протектор |
(Ф/Р) |
мм |
924/208 |
|
Дорожній просвіт (нижня частина щогли) |
мм |
90 |
|
|
Вилковий спред |
Мін Макс. |
мм |
240/970 |
|
Габаритний розмір |
Довжина до вилки (без вилки) |
мм |
2100 |
|
Загальна ширина |
мм |
1100 |
|
|
Висота опускання щогли |
мм |
2010 |
|
|
щогла збільшеної висоти (зі спинкою) |
мм |
3940 |
|
|
Висота захисної огорожі |
мм |
2055 |
|
|
Радіус повороту (зовні) |
мм |
1690 |
|
|
Мін. прохід комах |
мм |
2300 |
|
|
Швидкість |
Подорож (порожнє завантаження) |
км/год |
14 |
|
Підйом (повне навантаження) |
мм/с |
340 |
|
|
Макс. Подолання підйому |
% |
15 |
|
|
Шина |
Передній |
18×7-8 |
|
|
Задній |
16×6-8 |
||
|
Колісна база |
мм |
1460 |
|
|
Сервісна вага |
кг |
3420 |
|
|
Мотор |
Привідний двигун |
кВт |
2×4,5 |
|
Підйомний двигун |
кВт |
8,6 |
|
|
Батарея |
Напруга/ємність |
В/Ач |
48/490 |
|
Контролер |
Виробник |
КЕРТІС |
|
|
Тип |
змінний струм |
||
|
Робочий тиск для навісного обладнання |
МПа |
14,5 |
|
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 1.6 т |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 14 км/год |
| Маса навантажувача | 3420 кг |
| Швидкість підйому з вантажем | 340 см/с |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 6 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 6 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2010 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 35 мм |
| Довжина вил | 920 мм |
| Ширина вил | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026