Особливості електричного навантажувача LTMG FB30, 3т:
- Оригінальний імпортний контролер всесвітньо відомого бренду. Після професійного регулювання ходьба та управління оновленням – це точність та ефективність, відмінна продуктивність. Навантажувач вилковий з рекуперативним гальмуванням, рамповим гальмуванням, самодіагностикою несправностей та іншими функціями.
- Використання системи кермового керування з пріоритетом динамічного навантаження, швидша реакція на кермо, плавніше керування.
- Удосконалений дистанційний привід H-типу, компактна конструкція, нижчий центр тяжіння, більш розумне компонування, більш стабільне ведення.
- Повністю відкритий капот, його можна швидко зняти з обох боків.Рамні бічні двері з петлевою конструкцією. Використання передової концепції програми заміни батареї забезпечує швидке та зручне обслуговування.
Технічні характеристики електричного навантажувача LTMG FB30, 3т:
| Модель | FB30 | |
| Номінальна ємність | кг | 3000 |
| Центр навантаження | мм | 500 |
| Висота підйому | мм | 3000 |
| Розмір вилки (Д×Ш×Т) | мм | 1070×125×45 |
| Кут нахилу щогли F/R (α°/β°) | градус | 6/12 |
| Довжина до передньої поверхні вилки (без вилки) | мм | 2610 |
| Загальна ширина | мм | 1230 |
| Висота опускання щогли | мм | 2110 |
| Мачта збільшеної висоти (зі спинкою) | мм | 4180 |
| Висота захисної огорожі | мм | 2250 |
| Радіус повороту (зовні) | мм | 2350 |
| Передна звис (від центру колеса до передньої поверхні вилки) | мм | 480 |
| Протектор (перед/зад) | мм | 1000/980 |
| Дорожній просвіт (нижня частина щогли) | мм | 140 |
| Колісна база | мм | 1700 |
| Розкидання вилки (хв./макс.) | мм | 250/1100 |
| Швидкість подорожі | км/год | 14 |
| Швидкість підйому (повне навантаження) | мм/с | 300 |
| Макс. Подоланий підйом | % | 15 |
| Сервісна вага | кг | 5100 |
| Передня шина×2 | 28×9-15-12ПР | |
| Задня шина×2 | 18×7-8-14ПР | |
| Привідний двигун | кВт | 15 |
| Підйомний двигун | кВт | 12 |
| Стандарт батареї | В/Ач | 80/500 |
| Виробник контролера | КЕРТІС АС | |
| Робочий тиск для навісного обладнання | МПа | 18 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 3 т |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 14 км/год |
| Маса навантажувача | 5100 кг |
| Швидкість підйому з вантажем | 300 см/с |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2110 мм |
| Довжина | 2610 мм |
| Ширина | 1230 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 45 мм |
| Довжина вил | 1070 мм |
| Ширина вил | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026