Особливості електричного навантажувача LTMG FB80, 8т:
- Обладнаний оптимізованою конструкцією щогли з повним оглядом та трубами з обох зовнішніх сторін, що забезпечують відмінний огляд спереду для водіїв. Інноваційний дизайн із двома акумуляторними батареями в середині шасі, що дає водієві відмінний задній огляд.
- Удосконалена система приводу з двома двигунами та системою живлення з двома насосами, компактна конструкція, покращені характеристики водіння та підйому, більший крутний момент, потужніша вихідна потужність.
- Ергономічний дизайн компонування водіння, який створює гарний, зручний та зручний досвід роботи для водіїв.
- Комплектація: два комплекти акумуляторів великої ємності; стандартна автоматична система поповнення; Акумулятор з бічним розташуванням, простий, зручний та безпечний для заміни акумулятора. Вся кабіна може бути нахилена назад, що є дуже зручним для обслуговування.
- Оригінальний імпортний контролер всесвітньо відомого бренду. Після професійного налаштування, точності та ефективності управління ходьбою та оновленням, він володіє відмінною продуктивністю, рекуперативним гальмуванням, гальмуванням з рампою, самодіагностикою несправностей та іншими функціями.
Технічні характеристики електричного вилкового навантажувача LTMG FB80, 8т:
|
Модель |
FB80 |
|
|
Номінальна ємність |
кг |
8000 |
|
Центр навантаження |
мм |
600 |
|
Висота підйому |
мм |
3000 |
|
Розмір вилки (Д×Ш×Т) |
мм |
1220×150×70 |
|
Кут нахилу щогли F/R (α°/β°) |
градус |
6/10 |
|
Довжина до торця вилки (без вилки) |
мм |
3780 |
|
Загальна ширина |
мм |
2200 |
|
Висота опускання щогли |
мм |
2600 |
|
щогла збільшеної висоти (зі спинкою) |
мм |
4400 |
|
Висота захисної огорожі |
мм |
2500 |
|
Радіус повороту (зовні) |
мм |
3350 |
|
Передна звіска (від центру колеса до передньої поверхні вилки) |
мм |
685 |
|
Протектор (перед/зад) |
мм |
1650/1718 |
|
Дорожній просвіт (нижня частина щогли) |
мм |
200 |
|
Колісна база |
мм |
2450 |
|
Розкидання вилки (хв./макс.) |
мм |
300/2000 |
|
Швидкість подорожі |
км/год |
14 |
|
Швидкість підйому (повне навантаження) |
мм/с |
300 |
|
Макс. Подолання підйому |
% |
10 |
|
Сервісна вага |
кг |
12780 |
|
Передня шина |
9.00-16-14ПР |
|
|
Задня шина |
8.25-15-14ПР |
|
|
Привідний двигун |
кВт |
14×2 |
|
Підйомний двигун |
кВт |
25×2 |
|
Стандарт батареї |
В/Ач |
80/1200 |
|
Виробник контролера |
КЕРТІС АС |
|
|
Робочий тиск для навісного обладнання |
МПа |
18 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 8 т |
| Максимальна висота підйому вантажу | 3000 мм |
| Максимальна швидкість пересування | 14 км/год |
| Маса навантажувача | 12780 кг |
| Швидкість підйому з вантажем | 300 см/с |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу щогли вперед | 6 град. |
| Кут нахилу щогли назад | 10 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2600 мм |
| Довжина | 3780 мм |
| Ширина | 2200 мм |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 70 мм |
| Довжина вил | 1220 мм |
| Ширина вил | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026