Особливості літієвого навантажувача LTMG FB15, 1.5т:
- Охорона навколишнього середовища: нульовий викид, тихий шум, немає важких металів
- Довгий термін служби. Після 4000 циклів використання ємність може зберігатися більш ніж на 75%. Високопродуктивна літієва батарея в зборі 5 років або 10 000 годин гарантії.
- Підходить для роботи при високих та низьких температурах. У робочому середовищі з високими та низькими температурами від -25 ℃ до 55 ℃ літієва батарея має кращу продуктивність, ніж свинцево-кислотна.
- Високий рівень безпеки. "Багатовузловий безпечний замкнутий захист" реалізує замкнутий захист транспортних засобів у режимі реального часу в кількох станах. Функція аварійного відключення всієї системи для швидкого та безпечного відключення системи керування транспортним засобом та блоку живлення BMS.
- Енергоефективний. 1:00 повної зарядки. Висока щільність енергії, швидкість саморозряду менше 1% на місяць, відмінні характеристики заряджання та розряджання. Можна заряджати в будь-який час, просте керування, що не впливає на термін служби батареї.
Технічні характеристики літієвого вилкового навантажувача LTMG FB15, 1.5т:
| Модель | FB15 | |
| Тип живлення | Литтєва батарейка | |
| Номінальна потужність | 1500 | |
| Центр навантаження | 500 | |
| Тип оператора | сидячи | |
| Шини | ||
| Тип шини | суцільна шина | |
| Кількість коліс | 2 х/2 | |
| Розмір шин | 6.50-10-12ПР/5.00-8-8ПР | |
| Привідне гальмо | Гідравлічна педаль | |
| Ущільнювальне гальмо | Механічний - Ручний | |
| Вимірювання | ||
| Кути нахилу | α/β(°) | 6/12 |
| Висота щогли | мм | 1995 |
| Максимальна висота підйому щогли | мм | 4025 |
| Вільна висота підйому | мм | 140 |
| Максимальна висота підйому вилки | мм | 3000 |
| Переднє колесо над головою | мм | 2100 |
| Довжина (без вилки) | мм | 2035 |
| Передна звіса | мм | 400 |
| Задня звіска | мм | 335 |
| Колісна база | мм | 1360 |
| Мін.кліренс | мм | 110 |
| Протектор (передній/задній) | мм | 912/920 |
| Загальна ширина | мм | 1150 |
| Розмір вилки | мм | 920x100x40 |
| Мінімальна ширина каналу для штабелювання під прямим кутом | мм | 3797 |
| Мінімальний радіус урни мами | мм | 1997 |
| продуктивність | ||
| Максимальна швидкість руху | км/год | 10·12 |
| Максимальна швидкість підйому | мм/с | 240-450 |
| Максимальна швидкість опускання | мм/с | 480/420 |
| Максимальне тягове зусилля | Н | 8600 |
| Максимальний рівень здатності | % | 12~15 |
| водіння | ||
| Потужність приводного двигуна | кВт | 5,5 |
| Потужність двигуна підйому | кВт | 5 |
| Рівень напруги/ємності | В/Ач | 48/360 |
| інші | ||
| Загальна вага | КГ | 2800 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 1.5 т |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість пересування | 12 км/год |
| Маса навантажувача | 2800 кг |
| Швидкість опускання без вантажу | 420 см/с |
| Швидкість опускання з вантажем | 480 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 450 см/с |
| Швидкість підйому з вантажем | 240 см/с |
| Стан | Новий |
| Розміри вил | |
| Висота вил | 920 мм |
| Довжина вил | 40 мм |
| Ширина вил | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2035 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | LTMG Machinery Group |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 30 квітня 2026