Подрібнювач пластику STILER 11 кВт Slavles призначений для подрібнення м'якого та жорсткого пластику, але також відмінно справляється з картоном, папером та деревом, тому незамінна на кожному заводі з переробки вторинної сировини.
>Особливості подрібнювача пластику STILER 11 кВт Slavles:
- Ріжуча головка оснащена 15 різальними ножами, розташованими в 3 ряди та 2 нерухомими (опорними) ножами.
- Розміри ріжучої камери становлять 500 мм завширшки та 370 мм завдовжки.
- У нижню заслінку поміщається сито з осередками розміром 10 мм. Ми також маємо сита 6 мм за додаткову оплату.
Технічні характеристики подрібнювача пластику STILER 11 кВт Slavles:
- Двигун: 11 кВт, 400В
- Продуктивність: до 650 кг/год (залежно від матеріалу, що подрібнюється)
- Діаметр сітки екрана: 10 мм
- Діаметр ротора: 260 мм
- Швидкість ротора: 560 об/хв.
- Ріжуча система: 15 рухомих ножів + 2 фіксовані
- Розміри різальної камери: 370x500 мм
- Рівень шуму: 80-95 дБ
- Розміри: 1420/1030/1410 мм
- Вага нетто: 600 кг
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид вторсировини | Пластик |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Країна виробник | Польща |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Slavles |
| Двигун | 11 кВт, 400 В |
| Продуктивність | 650 кг/ час |
| Різальна система | 15 рухомих ножів + 2 фіксовані |
| Розміри гумової камери | 370x500 мм |
| Рівень шуму | 80-95 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 06 травня 2026