Ручні ножиці гільйотинні для різання металу STILER HS-12 Slavles призначені для ручного різання листового металу і сталевих прутів. Гільйотинні ножиці з успіхом можна використовувати в слюсарних майстернях або на будівельних майданчиках.
Особливості ручних гільйотинних ножиць для різання металу STILER HS-12 Slavles:
- Ручні ножиці гільйотинні для різання листового металу, круглих та квадратних прутів.
- Стійка конструкція забезпечує ефективне різання - не вимагає великих зусиль
- Лезо із загартованої інструментальної сталі
- Регульований тиск
- Пристрій виготовлений із сталевих пластин.
Технічні характеристики ручних гільйотинних ножиць для різання металу STILER HS-12 Slavles
Параметри різання:
- Круглий пруток: 13 мм
- Профіль: 70X6 мм
- аркуш – товщина: 6 мм
Параметри верстата:
- Довжина: 305 мм
- Вага: 26 кг.
- Розміри: 740 x 160 x 440 мм
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна товщина листа | 6 мм |
| Рабочая длина | 305 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Загальні параметри | |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Slavles |
| Круглий метал | 13 мм |
| Профіль | 70X6 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 04 травня 2026