STILER HN 4 – це професійний пристрій, призначений для порізу листового металу. Завдяки вдосконаленій конструкції верстат простий у використанні, а також дуже точний та ефективний. Виготовлений із якісних матеріалів, що гарантує стабільну та безвідмовну роботу.
У процесі різання задіяні чотири ріжучі кромки, що забезпечує максимальну ефективність та високу якість різання навіть на тонких аркушах.
Особливості вирізного верстата STILER HN 4 Slavles:
- Ріжучий елемент зберігає високу якість без згинання кромок.
- Пристрій виконаний з якісного чавуну.
- Верстат обладнаний регульованими упорами.
- Ножі із загартованої інструментальної сталі придатні для заточування на плоскому шліфувальному верстаті.
Технічні характеристики вирізного верстата STILER HN 4 Slavles:
- Макс. товщина чорного аркуша: 1,6 мм
- Макс. товщина нержавіючої сталі: 0,8 мм
- Кут пробивки: 90°
- Макс. тиск: 4 тонни
- SUW: 19 мм
- Розміри столу: 457 x 305 мм
- Вага: 95 кг
- Розміри: 580 x 530 x 520 мм
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна товщина листа | 1.6 мм |
| Максимальне робоче зусилля | 4 т |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вирубний прес |
| Кут різу | 90 град. |
| Загальні параметри | |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 457 мм |
| Ширина столу | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Бренд | Slavles |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 06 травня 2026