Подрібнювач дисковий RT-660R призначений для подрібнення гілок, стовбурів дерев діаметром до 12 см та інших деревних матеріалів, наприклад тріски від пилорами.
Особливості дискового подрібнювача RT-660R Slavles:
- Товщину тріски можна регулювати чотирма змінними ножами (із зносостійкої сталі), встановлюючи їх положення щодо контрножу. Ножі кріпляться болтами до ріжучого диска діаметром 620 мм, який завдяки своїй вазі надає йому розгойдування.
- Подрібнювач оснащений кожухами, які забезпечують безпечну роботу. Випускний патрубок можна повертати на 360°, щоб направити потік стружки в потрібному напрямку. Подрібнювач відрізняється високою продуктивністю та високим комфортом роботи.
- Стружку, що вийшла, можна використовувати як паливо (підходить для шнекових годівниць), компосту або підстилки для кущів.
- Дробарка наводиться в рух валом силової передачі від ВОМ трактора (праве обертання). Ми рекомендуємо використовувати вали силової передачі, оснащені муфтою зі зрізним штифтом (є в нашому реченні), у разі перевантаження машини штифт зрізається і привід відключається. Підшипники кочення змащуються супортами у корпусі підшипника.
Технічні характеристики дискового подрібнювача RT-660R Slavles:
|
Модель: |
RT-660R |
|
Розмір завантажуваного матеріалу: |
110 мм у діаметрі суха тверда деревина |
|
Система приводу: |
Привід від двигуна трактора передається від ВОМ |
|
Мінімальна потужність трактора: |
35-50 к.с. |
|
Розмір ротора: |
Діаметр 620 мм |
|
Кількість різальних ножів: |
4 + 1 контр-лезо |
|
Тип ножа: |
Гартова інструментальна сталь CR12 |
|
Вага ротора: |
60 кг |
|
Механізм подачі матеріалу: |
Ручний |
|
Система кріплення: |
Триточкова навішування (триточкова навішування) |
|
Рекомендована запобіжна муфта: |
1700 Nm |
|
Тягово-зчіпний пристрій для причепа: |
1000 кг |
|
Зчеплення для причепа: |
Пінбол |
|
Гідравлічні сполуки: |
Швидкороз'ємне з'єднання 1/2" |
|
Кількість гідравлічних шлангів: |
2 шт |
|
Довжина гідравлічних шлангів: |
300 см |
|
Завантажувальний бункер: |
48 х 48 см |
|
Діапазон обертання викидної труби: |
360° |
|
Висота викидної труби: |
255 см |
|
Швидкість обертання |
540-1000 об/хв |
|
Вага подрібнювача: |
280 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Slavles |
| Висота викидної труби | 255 см |
| Діапазон обертання викидної труби | 360° |
| Завантажувальний бункер | 48 х 48 см |
| Кількість гідравлічних шлангів | 2 шт |
| Кількість різальних ножів | 4 + 1 контрлезо |
| Мінімальна потужність трактора | 35-50 л.с. |
| Відповідна людина | Віра Ожух |
| Розмір завантажуваного матеріалу | 110 мм у діаметрі суха тверда деревина 120 мм у діаметрі суха свіжа деревина 130 мм у діаметрі свіжа м'яка деревина |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Вага | 280 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 05 травня 2026