Універсальні токарні верстати TOP-Tech мають високу жорсткість, точність і якість виготовлення основних вузлів.
Технічні характеристики:
- Висота різцетримача, мм: 14
- Висота центрів, мм: 140
- Габаритні розміри (В), мм: 560
- Габаритні розміри (Д), мм: 1220
- Габаритні розміри (Ш), мм: 660
- Діаметр обробки над станиною, мм: 280
- Діаметр обробки над супортом, мм: 170
- Діаметр відп. у шпинделі, мм: 26
- Діаметр пінолі задньої бабки, мм: 30
- Діапазон дюймового різьблення: 8 - 56
- Діапазон метричного різьблення: 0,2 - 3,5
- Конус пінолі задньої бабки: 2
- Конус шпинделя: 4
- Максимальна швидкість обертання шпинделя, об/хв: 150 - 2000
- Маса нетто, кг: 196
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Діаметр обробки над станиною | 280 мм |
| Діаметр отвору шпинделя | 26 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 196 кг |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Бренд | TOP-Tech |
| Відповідна людина | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 19 травня 2026