3D принтер Yousu K2 Plus. Нове покоління 3Д принтерів від Yousu не залишить нікого байдужим.
Технічні характеристики 3D принтера Yousu K2 Plus:
- Параметри: 280х265х250
- Параметри друку: 100х100х100
- Швидкість: 10–120 мм/с
- Точність: друку 0.05–0,4 мм
Переваги 3D принтера Yousu K2 Plus:
- Оптимізована головка екструдера з покращеним соплом
- Точне електронне управління платформою складання
- Вбудований датчик розжарювання
- Силіконовий друкарський шар для високих температур
- Алюмінієвий магнітний шар із зручною системою фіксації 4+9 точок
- Безпечний та екологічно чистий завдяки повітряному фільтру
- Вбудована камера
- Оптимізоване сопло
- Покращене заводське калібрування
- Високоякісні оптичні кінцеві обмежувачі
- Активний вентилятор, що охолоджує, з програмним управлінням
- Велика область друку
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 100 мм |
| Робоча ширина | 100 мм |
| Максимальна робоча висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Бренд | Yousu |
| Відповідна людина | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 жовтня 2026