Samway P32DC — це повнопродуктивний 2-дюймовий гідравлічний верстат для обтиску гідравлічних шлангів із 4 швидкостями. Компактний та міцний за конструкцією, Samway P32DC - переносний трифазний обтискний верстат для майстерні на мобільний фургон, перетворюючи мобільний сервіс на потужний та продуктивний виробничий центр. Додаткова матриця Ножна педаль для швидкої зміни інструменту робить стиск ще більш продуктивним і простим. За запитом також є стандартна версія з електричним керуванням з кнопками.
Опис функції:
- Гідравлічний шланг 2" 4SP
- Компактна та міцна конструкція
- Додаткова стійка для швидкої зміни інструменту та штампів
- Схвалено TUV CE
Технічні характеристики
| Основні характеристики | Samway P32DC 12/24V DC |
| Максимальний гідравлічний шланг | 2" 4SP |
| Діапазон обтиску мм | 4-87 |
| Тип штампу | P32 |
| Довжина основного штампу мм | 80 |
| Максимальне розкриття мм | +32 |
| Двигун&кВт | 3кВт 12В/24В постійного струму |
| Зусилля обтиску КН | 2200 |
| Обтискання за годину | 1200 |
| Управління | Мікроконтроль |
| Ніжна педаль | Опційно |
| Стійка для штампів | Опційно |
| Інструмент для швидкої заміни | Опційно |
| Пристрій зворотного ходу | Опційно |
| Керування тиском | Опційно |
| Рівень шуму дБА | 65 |
| Клас захисту | IP56 |
| Д*Ш*В мм | 580*400*550 |
| Вага кг | 220 |
Стандартні набори штампів входять до комплекту:
| Номер | 10* | 12* | 14 | 16 | 19 | 22 | 26 | 30 | 34 | 39 | 45 | 51 | 57 | 63 | 69 | 74* | 78* |
| Довжина | 60 | 60 | 60 | 60 | 60 | 75 | 75 | 75 | 80 | 80 | 90 | 90 | 100 | 100 | 100 | 110 | 110 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samway |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Д·Ш*В, мм | 580*400*550 |
| Вага | 220 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 червня 2026