Samway FP185 L - надпотужна 14-дюймова промислова машина для обтиску шлангів із композитних матеріалів для всіх гідравлічних шлангів. Має отвір до +300 мм, ідеально підходить для всіх типів стандартних приміщень. Низький центр обтиску шланга знаходиться всього 650 мм над землею. Робить процес складання шланга більш простим та комфортним.
Опис функції:
- Зовнішній діаметр обтиску до 440 мм
- Прецизійне цифрове управління SIEMENS
- Низька висота обтиску від землі
- Довжина комплекту матриць до 330 мм
- Розкриття до +300 мм
Технічні характеристики
| Основна специфікація | Samway FP185 L |
| Макс. гідравлічний шланг | 15 дюймів |
| Діапазон обтиску, мм | 440 |
| Рекомендований діапазон обтиску, мм | 160-440 |
| Зусилля обтиску, тонна | 1000 |
| Гідравлічний шланг | Будь-який |
| Отвор мм | +300 |
| Гідравлічна система | Rexroth |
| Харчування системи | 15 кВт двигуна SIEMENS |
| Система автоматичного керування | Система керування SIEMENS (пересувна) |
| Окремий гідравлічний силовий агрегат | Розміщення в будь-якому місці |
| Центр обтиску над землею | 650 мм |
| Контроль тиску | Опційно |
| Олійний радіатор | Опційно |
| Обтискний блок (Д*Ш*В) | 3780*1780*1100 |
| Вага обтискного блоку | 9500 кг |
| Особливий гідравлічний блок (Д*Ш*В) | 1200*1200*1750 |
| Вага гідравлічного агрегату, кг | 750 кг |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samway |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 750 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Обтискний блок (Д*Ш*В) | 3780*1780*1100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 03 червня 2026