Довбіжний верстат Holzmann STM 26 дає можливість проводити швидку, ефективну та точну обробку виробів з деревини (вибірка пазів, свердління отворів) з максимальною висотою заготовки в 210 мм. Устаткування легке в обслуговуванні та управлінні, безпечне та надійне в експлуатації.
Характеристики довбіжного верстата
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Макс. глибина свердління | 76 мм |
| Розмір столу | 400x150 мм |
| Потужність двигуна S6 | 1050 Вт |
| Вага брутто | 110 кг |
| Вага нетто | 90 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 490x570x850 мм |
| Потужність двигуна | 750 Вт |
| Макс. товщина заготовки | 210 мм |
| Макс. висота | 1720 мм |
| Мін макс діаметр свердла | 6-26 мм |
| Частота обертання свердлильного шпинделя | 1400 об/хв |
| Потужність двигуна S6 | 1050 Вт |
| Макс. глибина свердління | 76 мм |
| Макс. товщина заготовки | 210 мм |
Призначено для роботи в столярних майстернях, малих та середніх виробничих цехах.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HolzMann |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 100 ₴


