Двоголовні свердлильні верстати Nevunsal 2x21 корисні у будь-якій столярній майстерні, у будь-яких основних деревообробних операціях. Цей пристрій оснащений передовими рішеннями, які забезпечують ефективну та точну роботу. Двоголовий свердлильний верстат Nevunsal 2x21 оснащений 42 шпинделями, що дозволяє свердлити 42 отвори одночасно. Кожен шпиндель може розвинути швидкість до 3000 об/хв з інтервалом 32 мм між кожним шпинделем.
Особливості:
- 0°-90° Пневматична головка зі зміною нахилу та 45° опорною точкою;
- Обладнаний 2 головками по 21 шпинделю;
- 4 пневматичні затискачі, що самовирівнюються;
- Опорні ролики шириною 680 мм.;
- Зміна положення голови за допомогою великої ручки;
- Можливість швидкої зміни висоти пристрою та безпосереднього зчитування глибини свердління;
- Можливість одночасного буріння по вертикалі та горизонталі;
- Затискні патрони для швидкого затиску свердлів 6–8 мм.;
- Ніжна педаль для затискання-свердління-випуску;
- Жорсткий чавунний робочий стіл.
Характеристики свердлильно-присадного верстата
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Напруга | 380 В |
| Макс. глибина свердління | 32х64 мм |
| Розмір робочого столу | 1200x400 мм |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nevunsal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nevunsal |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: Ціну уточнюйте


