Міні-самоскид гусеничний Bamato MTR-300G - підійде для очищення будівельного майданчика, присадибної території від різного будівельного та побутового сміття, гравію, дерев, піску та іншого. Також чудово впорається із завданням перенесення сипких будівельних матеріалів з одного місця на інше. І все це буде зроблено в найкоротші терміни та без застосування праці людини.
Характеристики міні-самоскида:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габарити упаковки (ШхДхВ) | 800х1370х990 мм |
| Розміри контейнера | 860х610х280 мм |
| Вага нетто/брутто | 181/195 кг |
| Зміщення | 196 куб |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Механізм нахилу | нахиляється вперед за допомогою пневматичної пружини |
| Тип палива | бензин |
| Розміри (ДхШхВ) | 1610х720х960 мм |
| Потужність двигуна | 4,8 кВт |
| Тип вантажного автомобіля | самоскид |
| Ємність кузова | 125 л |
| Швидкість роботи | 3600 |
| Ширина ходу | 110 мм |
| Тормозна система | автоматичні запобіжні гальма |
Завдяки своїй компактній конструкції, без проблем проїде вузькими доріжками і пройде у невеликі ворота. Важелі керування зручно розташовані для комфортного використання.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bamato |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Відповідальна особа | Триска Мария |
- Ціна: 126 380 ₴


Відправка з 27 квітня 2026