Токарний верстат з ЧПК Cormak
Токарний верстат CK7135 LT12 відрізняється компактною конструкцією, привабливою формою, зручністю в експлуатації та обслуговуванні, а також широкими можливостями обробки. Підходить для обробки чорних та кольорових металів.
Цей токарний верстат може виконувати циліндричну, конічну, торцеву токарну обробку, розточування, нарізування канавок, нарізування різьблення, сферичне точіння тощо.
Тому він може широко використовуватися в промисловості механічних інструментів, транспортних засобів, обладнання для випалювання, легкої промисловості та виробництва електричних компонентів для масових та разових виробництв.
Технічні характеристики Cormak CK7135 LT12:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Конус задньої бабки | МТ5 |
| Габаритні розміри | 3000 х 1750 х 2100 мм |
| Гарантія | 12 |
| ЧПК | Так |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 400 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 210 мм |
| Конус пінолі задньої бабки | MK5 |
| Потужність двигуна | 11 кВт |
| Головка інструменту | 12 поз. 20 х 20 мм |
| Прохідний отвір шпинделя | 42 мм |
| Переміщення по осі X Z | 200 375 мм |
| Діаметр пінолі задньої бабки | 88 мм |
| Швидкість головки | 3000 об/хв |
| Висунення пінолі задньої бабки | 85 мм |
| Макс. довжина деталі (від торця утримувача до втулки задньої бабки) | 400 мм |
| Токарний патрон | 200 мм |
| Конус пінолі задньої бабки | MK5 |
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Габарити (ДхШхВ) | 3000 х 1750 х 2100 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


