Токарний верстат з ЧПК Cormak
Токарний верстат з ЧПК серії CKT 500x850 SAM6 вражає своєю високою продуктивністю, особливо у сфері серійної обробки, і ідеально підходить для використання у дрібносерійному та штучному виробництві. Його основа забезпечує стійку та плоску підтримку для ефективної обробки різних деталей. Використання ЧПК у цьому токарному верстаті дозволяє значно спростити процес програмування, що робить його дуже зручним у виробничому середовищі.
Верстат обладнаний системою ЧПК Sinumeric 808D російською мовою, револьверною головкою зміни робочих інструментів.
Технічні характеристики Cormak CKT 360х750 SAM8:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 500 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 280 мм |
| Максимальна довжина обробки | 850 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 200 – 2200 об/хв |
| Прохідний отвір шпинделя | 63 мм |
| Кількість позицій у револьверній головці | 6 (додаток 8) |
| Переріз державки для інструмента | 25х25 мм |
| Шорсткість поверхні | Ra1.6 |
| Потужність двигуна | 7,5 кВт |
| Габарити | 2355x1520x1860 мм |
| Вага | 2880 кг |
Стандартне обладнання:
- управління SINUMERIK 808D російською мовою
- сервоприводи фірми SIEMENS
- 6-позиційна револьверна головка
- ручний токарний 3-х кулачковий патрон
- комплект сирих кулачків
- ручна задня бабця
- система охолодження
- система автоматичного змащування кулько-гвинтової передачі та напрямних
- галогенове освітлення 24 В
- інструкція з експлуатації
- сертифікат безпеки ЄС
Додаткове обладнання:
- доступні керування SINUMERIK 828, Fanuc, GSK
- рухливий люнет
- нерухомий люнет
- гідравлічний патрон
- гідравлічна задня бабця
- конвеєр для видалення стружки
- тверді ступеневі кулачки
- ручки з муфтою
- пристрій для захоплення обробленої деталі
- пристрій для подачі заготівлі
- програмне забезпечення CAD/CAM
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


