Токарний верстат з ЧПК Cormak
Ефективний токарний верстат з плоскою станиною для широкого спектру застосувань для серійної та дрібносерійної обробки. Верстат має функцію точіння зовнішніх, внутрішніх, сферичних поверхонь та різьблення.
Постійні цикли, що використовуються в управлінні для торцевого точіння, плоского точіння, точіння конуса, нарізування різьблення, врізання та контурної обробки. Вони значно спрощують програмування верстата та скорочують час обробки.
Технічні характеристики Cormak 660x2000 SAH8:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 460 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 320 мм |
| Максимальна довжина обробки | 2000 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 100 – 900 об/хв |
| Прохідний отвір шпинделя | 115 мм |
| Кількість позицій у револьверній головці | 6 |
| Переріз державки для інструмента | 25х25 мм |
| Втулка конуса задньої бабки | МТ5 |
| Швидкість переміщення по осі X (довжина) | 8 м/хв |
| Швидкість по осі Z (поперечна) | 10 м/хв |
| Максимальне переміщення задньої бабки | 200 мм |
| Потужність головного двигуна | 7,5 кВт |
| Габарити | 650 x 1520 x 1750 мм |
| Вага | 4550 кг |
Наявне обладнання:
- SINUMERIK 808D control польською мовою
- сервоприводи SIEMENS
- Гідравлічний 3-х кулачковий токарний патрон
- 4-позиційна турель
- набір м'яких лещат
- гідравлічна задня бабця
- система охолодження
- система автоматичного змащення шестерень та напрямних
- Галогенне освітлення 24 В
- DTR польською мовою
- декларація CE
Додаткове обладнання:
- SINUMERIK 828, FANUC, GSK
- особливо м'які лещата
- тверді лещата
- ручки рукавів
- захоплення для оброблених деталей
- завантажувач
- утримувачі інструментів
- програмне забезпечення CAD/CAM
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 4550 |
| Габарити (ДхШхВ) | 650 x1520 x1750 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


