Токарний верстат з ЧПК Cormak
Промисловий токарний верстат для різання з високою точністю, призначений для серійного та штучного виробництва.
Жорстка конструкція верстата та масивні загартовані та відшліфовані напрямні гарантують стабільність, точність токарної обробки та високу повторюваність обробки великогабаритних деталей.
Токарний верстат запам'ятовує дії, які виконує оператор, і автоматично перетворює їх на G-коди. Потім оператор натискає кнопку відтворення, щоб отримати ідентичну копію заготівлі. Це дозволяє вдвічі скоротити час налаштування токарного верстата з ЧПК, а ефективність роботи — на 62%.
Стандартні функції токарного верстата з ЧПК розширені можливостями звичайного токарного верстата.
Ручна подача по осях X та Z за допомогою 2-х електронних ручок, напівавтоматичний перехід шляхом визначення індивідуальних циклів
Технічні характеристики Cormak 800x2000:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 2000 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 800 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 22-108.60-300.240-1200 об/хв |
| Прохідний отвір шпинделя | 104 мм (опційно 130 мм) |
| Кількість позицій у револьверній головці | 4 (опційно 6,8) |
| Розмір інструмента | 32х32 мм |
| Конус задньої бабки | МТ5 |
| Швидкість переміщення по осі X/Z | 420/1350, 2850 мм |
| Прискорення подачі по осі X/Z | 4/8 м/хв |
| Потужність головного двигуна | 15 кВт |
| Габарити | 4807 x 2240 x 1855 мм |
| Вага | 7500 кг |
Переваги токарного верстата:
- ручне перемикання осей X та Z за допомогою електронних ручок;
- напівавтоматичне зміщення шляхом визначення окремих циклів: точіння конуса, нарізання різьблення;
- SINUMERIK 808D: початковий рівень для стандартних верстатів з ЧПК;
- вручну переміщує осі X та Z за допомогою 2 електронних ручок;
- індивідуальний інтерфейс циклів для легкого програмування деталей — широкі можливості програмування від циклів токарної обробки до повної програми обробки деталей;
- напрямники з індукційним загартуванням;
- дуже динамічний привід головного шпинделя завдяки виконавчим механізмам;
- серійний патрон 200 мм з регульованим зусиллям;
- низьке технічне обслуговування машини завдяки інтелектуальному центральному мастильному пристрої;
- подовжня та поперечна подача з високоякісними ходовими гвинтами;
- 6-кратний інструментальний револьвер підвищує рівень автоматизації та ефективності, економить час за рахунок складних компонентів.
Стандартне обладнання:
- повне охоплення робочого простору;
- 4-х інструментальна стійка (опція 6,8);
- маховики (опція);
- 3-кулачковий патрон 320;
- ручка + ручна задня бабка (гідравлічний варіант);
- управління: FANUC, SIEMENS 828D;
- система охолодження;
- освітлення;
- люнет + люнет;
- посібник користувача польською мовою.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 7500 |
| Габарити (ДхШхВ) | 4807 x 2240 x 1855 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


