Токарний верстат з ЧПК Cormak
Серія важких токарних верстатів для ефективної обробки з високою точністю призначена для професіоналів та новачків у серійному та одиничному виробництві. Широкі напрямні, жорстка конструкція токарного верстата гарантують стабільність, точність обточування та високу відтворюваність обробки.
Технічні характеристики Cormak CNC 620x1500/2000:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність двигуна | 7,5 кВт |
| Вага нетто | 3850 кг |
| Габаритні розміри | 2950x1520x1750 мм |
| Ширина станини | 550 мм |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 620 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 320 мм |
| Максимальна довжина обробки | 1500 - 2000 мм |
| Проліт шпинделя | 115 мм |
| Швидкість шпинделя | 100-800 мм (380), 100-1500 мм (250) |
| Кількість інструментів | 6 |
| Ручний патрон | 380 мм |
| Прискорена подача осі X Z | 8 - 10 м/хв |
| Максимальне переміщення задньої бабки | 200 мм |
| Потужність інвертора | 11 кВт |
| Конус пінолі задньої бабки | MT5 |
| Розмір інструментів | 25 мм |
Доступне обладнання
- управління SINUMERIK 808D польською мовою
- сервоприводи фірми SIEMENS
- ручний токарний патрон 3-х кулачковий
- 6-позиційна револьверна головка
- комплект м'яких щік
- ручна задня бабця
- система охолодження
- система автоматичного змащування зубчастих передач та напрямних
- галогенове освітлення 24 В
- інструкція з експлуатації
- сертифікат безпеки ЄС
Додаткове обладнання
- доступні керування SINUMERIK 828, Fanuc, GSK
- рухливий люнет
- нерухомий люнет
- гідравлічний патрон
- гідравлічна задня бабця
- зонд для інструментів
- транспортер стружки
- додаткові щіки м'які
- тверді щіки
- ручки з муфтою
- захоплення обробленої деталі
- пристрій подачі стрижня
- утримувач інструменту
- програмне забезпечення CAD/CAM
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 3850 |
| Габарити (ДхШхВ) | 2950x1520x1750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


