Токарний верстат з ЧПК Cormak
Високопродуктивний токарний верстат з моноблочною станиною, оснащений високоточними лінійними напрямними HIWIN. Стандартна конфігурація держака та гідравлічної задньої бабки забезпечує надійну фіксацію довгих та важких елементів.
Керування SINUMERIK 808D
SINUMERIK 808D - це найновіша система управління, представлена на ринку компанією Siemens, розроблена для стандартних токарних та фрезерних верстатів.
Його конструктори, використовуючи 50-річний досвід компанії у створенні систем ЧПК та новітні рішення у галузі системної архітектури, компонентів та програмного забезпечення, наділили їх функціональними та технологічними можливостями, які раніше були доступні лише при керуванні верстатами з вищого сегменту. .
SINUMERIK 808D є єдиною компактною панеллю, завдяки якій кількість необхідних з'єднань та інтерфейсів зведена до мінімуму.
Всі компоненти системи виконані відповідно до суворих вимог та стандартів якості, завдяки чому досягнуто високого ступеня захисту (IP65 з лицьового боку панелі) та можливості роботи навіть в агресивному середовищі.
Блок управління 808D відрізняється високим комфортом та простотою використання. Він оснащений клавіатурою з конфігурацією, призначеною для технологічних операцій, з механічними кнопками (які гарантують максимальну зручність при введенні даних), функціональними кнопками з мембранною структурою та програмованими кнопками.
Технічні характеристики Cormak CK7130B:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага | 2000 кг |
| Конус задньої бабки | МТ4 |
| Габаритні розміри | 1800 х 1440 х 1750 мм |
| ЧПУ | Так |
| Швидкість обертання шпинделя | 300 - 3500 об/хв |
| Потужність двигуна | 5,5 кВт |
| Максимальний діаметр обточування над станиною | 340 мм |
| Максимальний діаметр обточування над супортом | 200 мм |
| Отвір шпинделя | 50 мм |
| Потужність насоса охолодження | 120 Вт |
| Кількість інструментів | 8 |
| Макс діаметр валу | 36 мм |
| Подорож по осі X Z | 175-420 мм |
| Момент сервового двигуна X Z | 6-6 Нм |
| Швидкість по осі X Z | 12000-15000 мм/хв |
| Тип ручки | поворотна |
| Точність повторення позиціонування X Z | 0,004 мм |
| Точність позиціонування X Z | 0,01 мм |
Стандартне обладнання:
- SINUMERIK 808D control польською мовою;
- сервоприводи SIEMENS;
- гідравлічний патрон;
- 3-х кулачковий токарний верстат;
- турель 8;
- положення PRAGATI з охолодженням;
- набір м'яких щелеп;
- лінійні напрямні HIWIN;
- телескопічні напрямні кришки;
- гідравлічна задня бабця;
- система;
- охолодження головки інструмента;
- система автоматичного мастила шестерень та напрямних;
- галогенне освітлення 24 В;
- посібник користувача польською мовою;
- декларація ЄС.
Додаткове обладнання:
- доступні елементи керування Sinumerik 828, Fanuc, GSK;
- інструмент зонд;
- конвеєр для стружки;
- особливо м'які щелепи;
- тверді щелепи;
- ручки рукавів;
- захоплення для оброблених деталей;
- завантажувач;
- власники інструментів;
- програмне забезпечення CAD/CAM.
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 2000 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1800 х 1440 х 1750 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


