Стрічкопильний верстат Cormak
Стрічкопильні верстати по металу Cormak служать для високопродуктивного різання металів, що використовуються в сучасному машинобудуванні: кольорових, нікелевих, титанових та інших сплавів, а також високолегованих і конструкційних сталей. для нарізки розміру труб, фасонного профілю та суцільного прокату. Різальним інструментом стрічковопилкового відрізного верстата є стрічкова пилка, зварена в кільце і натягнута на шківах.
Область застосування:
- Автоматичні стрічкопильні верстати використовуються на великих виробничих підприємствах для нарізки великої кількості серійних заготівель. Основна перевага його полягає в тому, що робота оператора зведена до мінімуму: він лише задає необхідні параметри.
- Автоматичні верстати дозволяють автоматизувати цикл за програмою, включаючи різ і подачу заготівлі до зони різання на певну довжину матеріалу, здатні працювати в тризмінному режимі та різати заготівлі на задані відрізки без оператора.
Технічні характеристики Cormak H-300SA:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діапазон різання | Ø300 або 300x300 мм |
| Стрічкове полотно | 3505 x 27 x 0.9 мм |
| Швидкість різання | 40 м/хв | 60 м/хв | 80 м/хв |
| Двигун | 3 кВт |
| Гідравлічний блок живлення | 0.75 кВт |
| Насос охолоджуючої рідини | 0.09 кВт |
| Хід податчика | 500 мм |
| Розміри | 1850x1700x1700 мм |
| Вага | 1200 кг |
Система автоматичного керування верстатом
Повністю автоматичний верстат із сенсорним дисплеєм та зручним інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом управління.
В операційній системі управління розділене на ручний та повністю автоматичний цикл, керований перетворенням людино-машинного інтерфейсу.
На стрічково-пильному верстаті встановлені подвійні тиски, одні використовуються для затискання при розпиленні, інші для подачі заготівель на заданий розмір. Довжина подачі контролюється ультрафіолетовим датчиком руху, що контролює нульову точку та величину переміщення заготівлі.
Стрічкопильний верстат з ЧПК підходить для великосерійного виробництва, зі стабільною продуктивністю і високою ефективністю. Він може замінити Вам 3 ручних стрічкопилкових верстата і відповідно Ви можете використовувати одного робітника замість 3-х. А якщо встановлювати кілька автоматичних верстатів, то один робітник може обслуговувати кілька автоматів одночасно або Ви можете використовувати робітника з будь-якого іншого верстата, тому що йому потрібно лише встановити матеріал та запустити програму.
Стандартна комплектація:
- робота в автоматичному режимі
- функція пам'яті положення стріли
- вбудований гідравлічний блок
- функція пам'яті положення лещат
- зміна швидкості різання
- моторизована щітка для чищення стрічки
- система охолодження
- біметалева стрічкова пилка
Hydrolider — найбільший гіпермаркет гідравліки та техніки в Україні!
Шукаєте потужне обладнання, яке працює безвідмовно? Обирайте Hydrolider — лідера на ринку гідравліки, аграрної техніки та промислового обладнання!
Чому обирають саме нас:
- Найбільший асортимент — тисячі товарів для гідравлічних систем, агросектору, промисловості або бізнесу. Усе в одному місці!
- Гарантована якість — ми офіційні дилери провідних світових брендів. Пропонуємо лише перевірену техніку, яка служить довго.
- Професійна підтримка — індивідуальний підбір, технічні консультації, монтаж і сервіс будь-якої складності. Ми не просто продаємо — ми розв’язуємо ваші задачі!
- Для бізнесу та приватних осіб — ми пропонуємо ефективні рішення як для підприємств, так і для приватних клієнтів.
- Вигідні умови — конкурентні ціни, системи знижок та персональні пропозиції для аграріїв, виробників, майстрів і всіх, хто шукає якісну техніку.
- Надійність на кожному етапі — від першого звернення до пусконалагодження та післяпродажного обслуговування.
Hydrolider — №1 у світі гідравліки та техніки. Довіряйте лідерам — обирайте найкраще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Вага | 1200 |
| Габарити (ДхШхВ) | 1850x1700x1700 |
- Ціна: 944 310 ₴


